İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Mutfak Eviye Bataryası

Mutfak tezgâhlarına yerleştirilen ve suyun düzenli biçimde akmasını sağlayan mutfak eviye bataryaları, birbirinden farklı tasarımlarıyla hayatınızı kolaylaştırıyor. Şıklığı ve konforu bir araya getiren ürünler, pratik özellikleriyle hem soğuk su hem de sıcak suyu dilediğiniz miktarda kullanabilmenize imkân tanıyor. Birbirinden farklı boyutlarıyla estetik ve kullanışlı mutfaklar tasarlayabilmenizi sağlayan eviye bataryalarıyla dekorasyonunuzu istediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Her ihtiyaca göre birçok seçenek sunan ürünleri ÇiçekSepeti ile satın alabilir, tek bir dokunuşla su akışını kontrol edebilirsiniz.

Mutfak Eviye Bataryası ile Pratikliğinizi Artırın

Kullanışlı tasarımlarıyla mutfak eviyeleri için üretilen bataryalar, tek ve çift kumandalı modelleriyle işinizi kolaylaştırıyor. Aç kapa, pull out ve spiralli olarak birçok seçeneğe sahip olan ürünler, portatif mekanizmalarıyla suyun akışkanlığını kontrol altına alabilmenizi sağlıyor. Yüksek basınçlı su tesisatlarında kullanılmak için üretilen mutfak eviye bataryaları ile sıçramaları en aza indirebilirsiniz. Filtreli ve filtresiz olarak da ikiye ayrılan ürünlerle düzgün bir su akışı elde edebilirsiniz. Farklı tazyik seviyelerine sahip olan birçok batarya, basınç ve sıcaklığa karşı iyi bir performans sergiliyor. Bulaşık, meyve ve sebze yıkarken pratikliğinizi artıran ürünler, göz alıcı tasarımlarıyla mutfağınıza hareket kazandırıyor.

Lavabonuzun büyüklüğüne göre sunduğu alternatiflerle aradığınız ürünü bulabilmenize yardımcı olan eviye bataryaları, evlerin yanı sıra ofis, restoran ve kafe mutfaklarında da kullanılabiliyor. Köşeli ve silindirik formlarda tasarlanan ürünler, oynar başlıklı modelleriyle hareket kabiliyetinizi artırıyor. 360 derece dönebilen spiralli eviye bataryalarıyla mutfaklarınızı kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Tortuların ve kireçlerin geçişini engelleyen başlıklara sahip olan ürünleri tercih ederek suyun daha temiz akmasını sağlayabilirsiniz. Sızma ve damlama gibi sorunların önüne geçen spiralli bataryalar, fonksiyonel olarak mutfakta işinizi kolaylaştırıyor. Krom, pirinç ve benzeri materyallerden tasarlanan birçok ürün, paslanma gibi korozyonlara karşı dayanıklı yapılarıyla uzun süre problemsiz bir şekilde kullanılabiliyor.

Kullanışlılığıyla Dikkat Çeken Mutfak Eviye Bataryaları

Temel görevi yıkama olan eviye bataryaları, hareket özgürlüğü sunan pull out modelleriyle mutfakta pratikliğinizi artırıyor. Uzayabilen çıkış uçları sayesinde en geniş mutfak eşyalarını kolaylıkla yıkayabilme imkânı veren ürünler, spreyli başlıklarıyla suyu istediğiniz gibi kontrol edebilmenize yardımcı oluyor. 40 cm, 50 cm ve 55 cm gibi çeşitli boyutlarda üretilen pull out eviye bataryalarıyla daha detaylı temizlik yapabilirsiniz. El yakmayan hareketli el duşuna sahip olan ürünleri farklı sıcaklıklarda kullanabilir, mutfaktaki hızınızı artırabilirsiniz. Siyah, gümüş, krom ve altın renginde tasarlanan birçok mutfak eviye bataryası, zengin çeşitliliğiyle diğer aksesuarlarınızla uyumlu bir bütünlük oluşturabilmenize yardımcı oluyor.

Aç kapa özelliğine sahip olan eviye bataryaları hem tarz hem kullanım kolaylığı hem de işlevsellik açısından iyi bir deneyim sunuyor. Tek ve çift kollu olarak üretilen ürünler, ısı ayarını daha rahat yapabilmenizi sağlıyor. Kullanım özelliklerine göre çeşitli alternatiflere sahip olan eviye bataryalarıyla mutfak işlerinizi pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Kir ve kireç oluşumuna karşı özel olarak geliştirilen ürünleri tercih ederek uzun süre kullanabilirsiniz. Kişisel zevklerinizi mutfağınıza taşımanızı sağlayan birçok eviye bataryası, yenilikçi ve modern tasarımlarıyla hayatınızı kolaylaştırıyor.

Dayanıklı ve Kaliteli Mutfak Bataryaları

Farklı form ve yapılara sahip olan eviye bataryaları, ergonomik tasarımlarıyla birkaç adımda monte edilebiliyor. Kullanıcıların beklentileri doğrultusunda üretilen ürünler, çok yönlü modelleriyle mutfağınızı daha kullanışlı bir hale getirmenize yardımcı oluyor. Yüksek basınca karşı dayanıklılığını koruyan bataryalarla sızıntıların önüne geçebilirsiniz. Basıncı korurken su akışını azaltan ürünlerle su ve enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Siz de ÇiçekSepetin’de yer alan mutfak eviye bataryaları arasından ihtiyacınız olan modeli sipariş verebilir, aynı gün teslimat seçeneğiyle hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.