İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Mutfak Gereçleri

Pratik ve kullanışlı mutfak gereçleri hayatı kolaylaştıran aksesuarlar arasında yer alıyor. Günlük rutinin en önemli parçalarından biri olan yemeklerin hazırlanması ya da sunumu için kullanılan mutfak gereçleri, yemek yaparken en büyük yardımcınız olabilir. Üstelik uygun ekipmanlarla çalışmak hem işinizi kolaylaştırır hem de zevkle ve eğlenerek yemek yapabilmenizi sağlar. Binlerce çeşit mutfak gerecinin yer aldığı ÇiçekSepeti sayesinde siz de mutfakta aradığınız tüm ekipmanları online alışveriş ayrıcalığıyla kolayca bulabilirsiniz.

Sık Kullanılan Mutfak Gereçleri

Sık kullanılan mutfak gereçleri listesi gözden geçirildiğinde, ürünlerin özelliklerine göre kategorize edildiğini görebilirsiniz. İlk grupta yer alan ürünler genellikle pratik kullanım sağlayan ekipmanlardan oluşur. Bunlar arasında soyacaklar, rendeler, doğrama ekipmanları gibi aletler sayılabilir. Özellikle meyve ve sebzelerin soyulması işlemini dakikalar içinde gerçekleştirmeye yarayan soyacaklar, oldukça pratik bir kullanım sağlıyor. İkinci grupta ise daha çok düzenleyici görevi ile mutfakların vazgeçilmezi haline alan ürünler bulunuyor. Bu ürünlerde en çok kullanılan ve herkesin elinin altında bulunması gereken mutfak gereçleri seti ise baharatlıklar. 6, 8, 10 ya da 12 baharatın tek yerde toplanabilmesine olanak sağlayan baharatlıklar mutfaktaki işinizi bir hayli kolaylaştırıyor. Diğer düzenleyici mutfak gereçleri isimleri ise kaşıklıklar, kavanozlar, saklama kapları ve benzeri olarak sıralanabilir. Bunlar arasında kavanozlar hem depolama görevi için hem de mutfak dekorasyonu için tercih edilen ürünler olarak hemen her mutfakta kullanılıyor. Kategorilerden bir diğeri olan servis ekipmanları ise daha çok misafirlerin ağırlanması esnasında kolaylık sağlıyor. Ayrıca bunların dışında el bezi askılıkları, peçetelikler ve daha pek çok ürün yardımcı mutfak gereçleri kategorisinde sayılabilir.

Mutfak Gereçleri Çeyiz Setleri

Çeyiz hazırlıklarının önemli bir bölümünü mutfak araç gereçleri listesi oluşturuyor. Birçok ürünün yer aldığı bu listede yeni kurulan bir evde bulunması gereken tüm mutfak ekipmanları yer alıyor. Ancak bu alışveriş mutfak gereçleri çeyiz setleri sayesinde kolayca yapılabiliyor. En ufak ayrıntısına kadar hazırlanan mutfak gereçleri düğün paketi seçenekleri sayesinde aradığınız tüm ürünleri tek seferde satın alabilme imkanınız oluyor. Mutfak araç gereçleri çeyiz setleri içerisinde düzenleme, saklama ve sunum için kullanılan tüm ekipmanlar paketler halinde satışa sunuluyor. Ancak dileyenler için daha minimal çeyiz setleri de bulunuyor. Hatta isterseniz tüm ekipmanları ayrı ayrı satın alabilir, çeyizdeki aksesuarları farklı zevklerinize hitap eden şekilde bir araya getirebilirsiniz.

Mutfak Gereçleri Fiyatları

Mutfak gereçlerinin fiyatlandırılmasında farklı kriterler söz konusu. Ürünlerin tek parça ya da set halinde alınması fiyatı doğrudan değiştiren bir etki yaratıyor. Genellikle tek parça silikon malzemeden üretilen mutfak gereçleri, diğer ekipmanlara oranla uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Dayanıklı plastik malzemeden üretilen ekipmanlar da yine silikon modeller gibi uygun fiyatlı ürün kategorisi içerisinde yer alıyor. Bu materyallerden üretilen ürünler çoğunlukla mutfak düzenleme gereçleri ve yardımcı ekipmanlar içerisinde bulunuyor. Mutfak dolap gereçleri olan kavanoz ve saklama kabı gibi ürünler ise cam ya da paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretiliyor. Bu nedenle fiyatlandırmada daha yüksek fiyat seçenekleri ile satışa sunulduklarını görebilirsiniz. Sık kullanılan ürünler arasında sayılan mutfak gereçleri baharatlık setleri ise her modelinde farklı bir fiyatlandırmayla karşınıza çıkabilir. Bu ürünler plastik, bambu, porselen, cam ya da çelik malzemeden üretildiği için her bir grupta farklı fiyat söz konusu olabiliyor. Çeyiz setleri bu alışverişlerde en pahalı görülen kategoriyi oluşturuyor. Ancak içerdiği ürün adedine bakıldığında parça başına en ucuz mutfak gereçleri alışverişini yine bu setler oluşturuyor. Uygun fiyat seçeneklerinin bulunduğu tüm mutfak gereçleri ÇiçekSepeti ile ister tek tek ister set halinde satın alınabiliyor. Siz de hemen sayfayı inceleyerek, aradığınız mutfak ekipmanlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.