Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Mutfak Mobilyaları

Yaşam alanlarında en sık zaman geçirilen bölümlerden biri olan mutfaklarda tercih edilen mobilyalar önem taşır. Fonksiyonel ve zarif mutfak mobilyaları sayesinde evinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz. Mutfak dolabı, sebzelik, kiler dolabı, mutfak rafı, terek, mutfak sandalyesi ve masası gibi mobilyalar ile mutfağınızı düzenleyebilir ve sevdiklerinizle enfes yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Yoğun bir güne başlarken küçük mutfak masanızda bir şeyler atıştırabilir, hafta sonu arkadaşlarınızla geniş masaların enerjisini yaşayabilirsiniz.

Şık Görünümlü Mutfak Dolapları

Mutfak dekorasyonunu en çok yansıtan mobilya, mutfak dolaplarıdır. Yaşam alanlarınızın dekorasyon stiline uygun tercih edebileceğiniz hazır mutfak dolap modelleri ile bütünlük sağlayabilirsiniz. Mat ve parlak dolap kapak yüzeyleri her zevke uygun seçenekler sunar. Farklı renklerde ve desenlerde tasarlanan mutfak dolap modelleri yeni evlenenler, evini yenilemek isteyenler için ideal bir kullanım sunar.

Hazır mutfak dolapları;

  • Farklı ölçülerde hazırlanır.
  • Birinci sınıf kalitede malzemeden üretilir.
  • Dolapların yerleri değiştirilerek kurulum yapılabilir.
  • Kullanım alışkanlığına göre şekillendirilebilir.
  • Pürüzsüz yüzeyi sayesinde kolay temizlenir.

Geniş iç hacme ve çok sayıda bölüme sahip olan hazır mutfak dolapları sayesinde mutfağınızda saklama alanları yaratabilirsiniz. Kullanmadığınız mutfak eşyalarınızı saklama alanlarına kaldırarak gereksiz dağınıklıkların önüne geçebilirsiniz.

Enfes Yemekler ile Hazırlanan Mutfak Masaları

Aile üyeleriniz ve arkadaşlarınız ile birlikte zarif tasarıma sahip mutfak masalarında enfes lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz. Geniş mutfaklarda köşe mutfak masa takımlarını tercih edebilirsiniz. Konforlu bir oturma alanı sağlayan bu masa modeli sayesinde hem yemek yiyebilir hem sohbet edebilirsiniz. Mutfağını aynı zamanda oturma alanı olarak kullananlar için köşe masa takımları ideal olarak değerlendirilir. Küçük mutfaklar, sık gelen konuklar için açılır kapanır özelliği olan mutfak masası daha kullanışlı olur. Konuklarınızı ağırlamak için masayı açabilir ve kişi sayısını arttırabilirsiniz. Birinci sınıf malzemeden üretilen ahşap mutfak masa ve sandalye takımları rahat oturma özelliğine sahip olacak şekilde tasarlanır. Mutfak sandalyelerinin oturma ve sırt kısmında sünger kauçuk kullanıldığı için konfor sunar. Kolay silinebilen ve uzun süre dayanıklılık gösteren mutfak mobilyaları sayesinde sevdiklerinizle birlikte güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Mutfak Rafları ile Fonksiyonel Tasarım

Mutfağınızı tasarlarken çok fazla depolama alanına ihtiyaç duyabilirsiniz. Özellikle küçük mutfaklarda geniş kullanım alanı elde etmek için mutfak raflarından faydalanabilirsiniz. Beyaz eşyaların üstüne, mutfak masasının yanına ve tezgah üstüne asabileceğiniz mutfak rafları ile baharatlık gibi eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Kupa, baklagil saklama kapları, fincan takımları, baharatlıklar gibi küçük ve gerekli eşyalarınızı mutfak raflarında bulundurabilirsiniz. Mutfağınızın sevimli ve işlevsel olmasını sağlayan mutfak rafları, yazı tahtası görevi gören seçenekleri ile alışveriş listenizi hatırlatabilir.

Ekmeklik ve çok amaçlı dolap modelleri ile yaşam alanlarında ihtiyaç duyduğunuz daha fazla saklama alanına sahip olabilirsiniz. Banyo, mutfak, teras, balkon, hol gibi alanlarda kullanabileceğiniz çok amaçlı dolap modelleri, iç rafları sayesinde birçok eşyanızı ortadan kaldırmanızı sağlar. Mini fırın yerleştirilmesine uygun olan çok amaçlı dolap modelleri ile hem yerden tasarruf edebilir hem fonksiyonel tasarımın konforunu yaşayabilirsiniz. Fırında pişen yemeklerin ve fırın kullanımında ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin saklanması için mini fırın bölmeli çok amaçlı dolapları tercih edebilirsiniz.

Siz de ev ve ofis gibi yaşam alanlarındaki mutfakların işlevsel tasarıma sahip olması gerektiğini düşünüyorsanız mutfak mobilya seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Mutfak robotlarından tencere setlerine, çatal kaşık setlerinden kuru bakliyatlara kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm eşyalarınızı saklamak için ÇiçekSepeti’nin erişilebilir fiyat ayrıcalığı ile sunduğu mutfak mobilyalarına göz atabilirsiniz. Güvenli alışveriş deneyimi ve kolay ödeme seçenekleri ile en ucuz mutfak mobilyalarını hemen satın alabilirsiniz.

İlişkili Kategoriler:

» Mutfak Taburesi

» Dolap İçi Raf

» Bank