İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Mutfak Rafı Terek

İşlevsel yapılı dekoratif mutfak rafı modelleri, işlerinizi kolaylaştırmakla kalmaz mutfağınıza estetik bir görünüm de kazandırır. MDF, doğal ahşap ve metal malzemeyle üretilen raf çeşitleri, farklı en ve boy ölçüleriyle tasarlanır. Günlük kullanım için gerekli olan malzemelerinizi, bardaklarınızı, baharat ve erzak kavanozlarınızı yerleştirebileceğiniz mutfak rafı ve terek modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Farklı beğenilere hitap eden nostaljik ürün tasarımlarına, ÇiçekSepeti’nin uygun fiyatlarıyla kolayca sahip olabilirsiniz.

Dekoratif Tasarımlı Mutfak Rafı Seçenekleri

Mutfak dekorasyonunuzu hareketlendirmek ve hoş bir ambiyans yaratmak isterseniz, estetik tasarımlı duvar raflarından yardım alabilirsiniz. Mutfak dolaplarınızı tamamlayacak raf ve terek modelleri, size yardımcı olacak. Dekoratif raf seçenekleri hem işlevsel hem de estetik tasarımlı ürünler olarak karşınıza çıkıyor. Hayatınızı kolaylaştıracak işlevsel raf modellerini tercih ederek mutfağınızda sıcak ve samimi bir ortam yaratabilirsiniz.

Küçük mutfakları işlevsel hâle getiren duvar rafları, daha düzenli ve pratik olmanızı sağlar. Kapaklı dolaplarının yetersiz kaldığı mutfaklar için pratik çözümler sunan ürünler, farklı ihtiyaçları karşılayacak ebat ölçüleriyle tasarlanır. Klasik, modern ve nostaljik tasarımlarla üretilen raf çeşitleri, tüm dekorasyon tarzlarına uygun modeller sunarak aradığınız ürünü bulmanızı kolaylaştırır. Masif ve işlenmiş ahşaptan üretilen, doğal ve pastel renk tonlarıyla tasarlanan dekoratif raf modelleri, mutfakta yapılan kahve sohbetlerine keyif katmayı başarır. Rustik ve avangard tarzda üretilen modelleri ise hem kışlık hem de yazlık evlerinizde kullanabilirsiniz.

Nostaljik Mutfak Rafı ve Terek Modelleri

Nötr renklerin hâkim olduğu bir mutfak dekorasyonunuz varsa, sıcak renkler sunan nostaljik ahşap raf tasarımlarını tercih ederek ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Kontrast renkler mutfağınıza canlılık katarak ve enerjinizin tazelenmesine yardımcı olabilir. Günlük tabaklarınıza, bardaklarınıza, kuru gıda kavanozlarınıza kolayca ulaşmanızı sağlayan mutfak rafı ve terek modelleri, genellikle ahşap malzeme ile üretilir. Farklı raf sayıları, en ve boy ölçüleriyle tasarlanan ürünlerin, metal detaylarla desteklendiği modeller de mevcuttur. Fırınlanmış çam ağacından üretilen ve dekoratif kafes tasarımı sunan ürünleri, kahve kupalarınızı sergilemek için kullanabilirsiniz.

Masif ahşaptan üretilen ve eski dönemlerin doğallığını evinize taşıyan ahşap baharat raflarıyla mutfağınıza estetik bir dokunuş yapmanız mümkün. Kolay montaj konforu sunan raflar sayesinde kendinize yeni saklama alanları kazandırabilirsiniz. Çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen materyallerle üretilen raf ve terek seçenekleri hem ihtiyaçlarınızı karşılar hem de mutfağınıza şık bir görünüm katar. İşlevsel ürünler arasında, günlük çatal ve kaşıklarınızı koyabileceğiniz çekmeceli raf modelleri de bulunuyor. 

Çok Amaçlı Mutfak Rafları

Evde olduğunuz zamanın büyük kısmını mutfakta geçiriyorsanız, bu alanı daha estetik hale getirmeyi düşünebilirsiniz. Şık taşıyıcı sistemlerle tasarlanan küçük boyutlu duvar rafları, mutfağınızı süslemenize yardımcı olacak. Yemek pişirmenin ve yemenin dışında, yakın arkadaşlarla yapılan kahve sohbetlerinin de merkezi olan mutfağınızı, küçük dokunuşlarla güzelleştirmeniz mümkün. Ev dekorasyonunu şıklaştıran, değerli objeleri, eşyaları, kaktüs saksılarını ve bibloları sergilemeye yarayan duvar rafı modellerini mutfağınızda kullanarak hoş bir ortam yaratabilirsiniz. Halat veya metal zincir desteğiyle duvara monte edilen, estetik tasarımlı tekli ceviz raf seçenekleri, bu konuda size yardımcı olur. Küçük çiçek saksılarınızı, mutfak konseptine uygun biblolarınızı, yemek kitaplarınızı ve kahve kupalarınızı koyabileceğiniz raflar, mutfağınıza sıcak bir görünüm kazandırır. Küçük boyutlu ahşap terek tasarımlarını seçerek nostaljik tarz da yakalayabilirsiniz.

Mutfak rafı ve terek fiyatları ürünlerin tasarım ve malzeme özelliklerine göre değişen fiyatlar sunar. Bütçenize ve tarzınıza uygun ürün modellerini ÇiçekSepeti’nden kolayca satın alabilirsiniz. Estetik bir hediye seçeneği de olan duvar rafı modellerine hemen göz atabilirsiniz. Uygun fiyatlı, şık tasarımlı mutfak rafları bir tık uzağınızda!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.