İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Mutfak Tekstil Ürünleri

Mutfaklarınızda şıklığı yakalayacağınız mutfak tekstili ürünleri ile bulunduğunuz ortama farklı bir hava katabilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip bu ürünler ile hem şık hem de kullanışlı ürünlerin sahibi olabilirsiniz. Sofralarınızın üzerinde kullanabileceğiniz farklı ürünler hem yemek esnasında hem de diğer zamanlarda dekorasyon unsuru olarak size eşlik eder. Bu sayede sadece yemek yerken değil her an şık olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Farklı işlevlere sahip birçok mutfak tekstili ürünü bulunur. Bunlar mutfaklarınızda işlerinizi kolaylaştırırken, bu işten zevk almanızı da sağlar. Özel tasarımlara sahip birbirinden güzel mutfak tekstili ürünlerine ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilir, mutfaklarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Şık Sofra Ürünleri ile Mutfak Tekstili

Farklı tasarımlara sahip masa örtüleri yemek sofralarınızda yer alan ürünlerle uyum içindedir ve size görsel açıdan öne çıkan sofralar kurma imkanı tanır. Kare, yuvarlak ve dikdörtgen masalara uygun olarak tasarlanan masa örtülerinin materyali de farklılık gösterir. Kumaş ve PVC gibi ürünler kullanılarak yapılan masa örtülerinden dilediğinizi seçerek satın alabilirsiniz. Mutfak tekstili setleri de bu alanda öne çıkan ürünlerdir. Runner, supla ve peçetelik gibi ürünlerden oluşan bu setler farklı tasarımları ile ortamda istediğiniz havayı size verir. Uzun bir tasarıma sahip dikdörtgen runner modelleri renkli tasarımlarıyla sofralarınıza canlılık katarken kullanışlı supla modelleri de kombini tamamlar. Ahşap üzerine geçirilen kumaş ile oluşturulan suplaların kullanışının yanında temizliği de oldukça kolaydır. Bunların dışında metal, ahşap, PVC, kumaş gibi suplalar da vardır. Özel sofralarınızda kullanabileceğiniz şık peçeteler yüzükleri ile bulunabildiği gibi tek olarak da tercih edilebilir. Birbirinden farklı ve şık mutfak tekstili ürünleri ile evlerinize canlılık katabilirsiniz.

Kullanışlı Mutfak Tekstili Ürünleri

Mutfak tekstili ürünleri sadece sunum anlarında değil mutfakta uğraştığınız anlarda da sizin yanınızda olan işlevsel ürünlerdir. Farklı tasarımlara ve renklere sahip mutfak havlu setleri mutfaklarınızda sizin yanınızdadır. Ellerinizi kurulama gibi işlemlerde size yardımcı olan ürünler kurulama bezleri ile birlikte de satılır. Bu bezlerle malzemelerinizi kolayca kurulayabilirsiniz. Set olarak alabileceğiniz bu ürünleri tekli olarak da bulabilirsiniz. Havlunun dışında, mutfak önlükleri de mutfak tekstilinin vazgeçilmez ürünlerindendir. Tekli ya da ikili olarak satılan önlükleri sadece kendinize ya da eşinizle ikinize alabilirsiniz. Çift önlükleri sayesinde mutfakta birlikte keyifli anlar geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz. İsme özel mutfak önlüğü modellerinin yanında profesyonel duruşu olan mutfak önlükleri de vardır. Bunların dışında şeffaf PVC masa örtüleri, peçetelik ve peçeteler, fırın eldiveni ve tutacak gibi birçok mutfak tekstili ürünü bulunur. Mutfaklarınızı konforlu bir alana çeviren bu ürünleri ÇiçekSepeti üzerinden kolayca sipariş verebilir, keyifli ve rahat anların tadını çıkarabilirsiniz.

Dekoratif Mutfak Tekstili Ürünleri

Kullanım açısından size rahatlık sağlayan ve şık sunumlar yapmanıza imkan tanıyan mutfak tekstili ürünleri dekoratif olarak da mutfaklarınızda özel bir alan oluşturur. Damacana kılıfı gibi ürünler mutfaklarınızdaki bidon görüntüsünü ortadan kaldırır ve şık bir görüntü ortaya çıkarır. Dantelli ya da farklı desenlere sahip runner modelleri yemek sofralarının dışında da size eşlik eden dekoratif ürünlerdir. Çerez torbası gibi kullanışlı ve şık ürünler mutfaklarınıza ayrı bir hava katar. Bunların dışında suplaları üzerlerine farklı ürünler koyarak dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz. Mutfaklarınızda kullanabileceğiniz farklı ve ucuz mutfak tekstili ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden kolayca bulabilirsiniz. Her zevke ve tasarıma uyum sağlayacak mutfak tekstili ürünleri bulunur. Tek olarak satılabilen bu ürünler takım halinde de kullanıcılarına sunulur. Siz de bu ürünleri uygun fiyatlı olarak satın alabilir, istediğiniz her alanda rahatça kullanabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.