Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Mutfak ve Banyo Temizleyici

Bir evin en çok kirlenen ve en çok temizlenen bölgeleri, mutfak ve banyodur. Bu alanları temizlemek daha önceleri oldukça uzun zaman alsa da, bu alanlara özel üretilen temizlik malzemeleri ile çok daha pratik ve konforlu hale gelmiştir. Mutfak ve banyo temizleyici ürünler, kirli yüzeylerin çok kısa bir sürede ve etkili bir şekilde temizlemenmesine yardımcı olur. Mutfak ve banyo için üretilen temizleyicilerin farklı olmasının nedeni, farklı amaçlara hizmet etmeleridir. Mutfak için kullanılan ürünler daha çok yağların temizlenmesini sağlarken, banyo için kullanılan ürünler kireç lekelerinin temizlenmesini sağlar. Bu nedenle formülleri de birbirinden farklıdır. Çiçeksepeti’nde yer alan mutfak ve banyo temizleyici ürünler arasından seçim yaparak sepetinize ekleyebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Mutfak Temizleyici Ürünler Nelerdir?

Mutfaklarda en çok karşılaşılan kirler; yağlar, tozlar ve su lekeleridir. Bu kirlerin temizlenmesi için üretilen temizleyicilerin başında ise, yağ çözücü spreyler gelir. Sadece birkaç fıs ile yüzeyleri kaplayan ve kolayca temizlenen yağ çözücüler, mutfağın kurtarıcısı oluyor. Ankastre temizleyicisi de, mutfakta en çok kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Ankastre ürünler üzerinde biriken kiri ve yağı temizleyen bu ürünler, aynı zamanda ankastrelerin çizilmesini ve yıpranmasını da engelliyor. Parlatıcı da, mutfak temizleyici ürünler arasında yerini alıyor. Özellikle fayansların, tezgahların ve ankastelerin parlamasını sağlayan bu ürünler sayesinde mutfağınız ışıl ışıl oluyor. Çiçeksepeti’nde yer alan mutfak temizleyici ürünler, uygun fiyatları ile sizi bekliyor!

Banyo Temizleyici Ürünler Nelerdir?

Banyolarda en çok rastlanan kirler ise; genellikle kireç, su ve sabun lekeleri oluyor. Banyoda en çok kullanılan temizleyici ürünler arasında ilk sırada kireç temizleyiciler geliyor. Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan bu ürünler, kirecin sıklıkla görüldüğü musluk ve banyo giderlerine sıkıldığında, anında etki gösteriyor. Bir diğer banyo temizleyici ise yüzey temizleyiciler oluyor. Banyo duvarında ya da zemininde kullanılan yüzey temizleyiciler, temizlik yapanların işini bir hayli kolaylaştırıyor. Aynı zamanda duş camları için de kullanılan bu ürünler, sprey halinde üretildiklerinde büyük bir kolaylık sağlıyor. Çamaşır suyu ise, tüm bu banyo temizleyici ürünler arasında en favori ürünler arasında yerini alıyor. Özellikle tuvaleti temizlemek için kullanılan bu ürün, banyonun vazgeçilmezi oluyor. Birbirinden kaliteli ve etkili çözümler sunan banyo temizleyici ürünleri Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz!

Mutfak ve Banyo Temizleyici Ürünler Nasıl Kullanılır?

Mutfak ve banyo fark etmeksizin, temizlik için üretilen ürünler genellikle aynı şekilde kullanılır. Ürünlerin kullanılmasındaki asıl amaç, çok fazla çaba harcamadan ürünlerin lekelere nüfuz etmesini sağlamak ve sonra da temizlemektir. Sprey, krem ya da jel formundaki bu ürünleri önce kirli zemine sıkarak bir sünger yardımıyla ovalayabilirsiniz. Bir süre bu ürünlerin lekeler üzerinde nüfuz etmesini bekleyebilirsiniz. Bunun için 3-4 dakika bekletmeniz yardımcı olacaktır. Bir süre bekledikten sonra nemli bir bez ya da süngerle ovalayarak bol su ile durulayabilirsiniz. Böylece lekelerin ve kirlerin kolay bir şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Pratik kullanıma sahip olan mutfak ve banyo temizleyici ürünleri Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Mutfak ve Banyo Temizleyici Çeşitleri Çiçeksepeti’nde!

Çiçeksepeti’nde yer alan yerli ve yabancı birçok markanın mutfak ve banyo temizleyici ürünleri, sizi bekliyor! Siz de dilerseniz mutfağınız için, dilerseniz banyonuz için kullanabileceğiniz temizleyici ürünler için Çiçeksepeti’ni ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek dakikalar içinde satın alabilirsiniz. Aldığınız ürünler ile dakikalar içinde mutfağınızı ve banyonuzu temizleyebilirsiniz!