İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Müzik Aletleri

Yalnızca iyi birer müzik dinleyicisi olarak kalmak istemeyip aynı zamanda amatör veya profesyonel bir müzik icracısı da olabilmeyi hedefleyenlerin değerlendirebilecekleri müzik aletleri, ÇiçekSepeti’ne özel avantajlarla müzikseverlerle buluşuyor. Tuşlu çalgılardan telli enstrümanlara, vurmalılardan üflemelilere kadar sayısız ürüne ev sahipliği yapan ÇiçekSepeti üzerinden dilediğiniz müzik aletlerini, kredi kartına taksit ve aynı gün teslimat olanaklarıyla kolayca satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Müzik Aletleri, Sevginizi Notalarla Aktarmanıza Yardım Ediyor

Hem Türk hem de dünya müziğine dair ezgileri icra edebilmenizi sağlayan müzik aletleri, kendi içlerinde yapısal ve müzik icra süreçlerindeki konumlarına göre farklılık gösteriyor. Tuşlu çalgılar; org olarak da isimlendirilen klavye, piyano, akordeon, launchpad gibi enstrümanları kapsıyor. Elektronik yapıdaki müzik aletleri, pille ya da kendi adaptörleriyle çalıştırılabiliyor. Kullanım amacına göre amatör ve profesyonel müzisyenlere göre dizayn edilen modeller bulunurken profesyoneller için hazırlanan ürünler, kayıt aşamasında değerlendirilebiliyor. Kimi modellerde ise temel düzeyde kayıt ve farklı kanallardan kayıt özelliği yer aldığı için birden fazla sanal enstrümanın, çok katmanlı kayıtları yapılarak ortaya ilgi çekici müzikler çıkarılabiliyor. Telli müzik aletleri ise hem Batı enstrümanlarını hem de yerel enstrümanları içeriyor. Gitar, bağlama, ukulele gibi enstrümanlar, telli müzik aletleri kapsamında bulunuyor. Tellerinden üretildikleri ağacın yapısına dek pek çok değişkeni beraberinde getiren telli enstrümanlar, özelliklerine ve ses tonlarına göre amatör müzik faaliyetlerinde ya da profesyonel etkinliklerde görev alabiliyor.

Üflemeli ve Vurmalı Enstrümanlarla Müzik Projelerinin Önemli Bir Parçası Olun

Müzik enstrümanlarıyla ilk defa blok flüt ile tanışan müzik tutkunları, okul dönemlerinden edindikleri müzikal kabiliyetleri, daha kapsamlı üflemeli müzik aletleriyle sürdürmeyi arzu edebiliyor. Bu noktada, klarnet, yan flüt ve daha birçok enstrüman, üflemeli çalgılara meraklı olanların karşısına çıkıyor. Teknik ve yapısal bakımdan farklılık sergileyen müzik aletleri, bireysel müzik icra süreçlerinde değerlendirilebildiği gibi topluluk hâlinde gerçekleştirilen müzik faaliyetlerinde de kullanılabiliyor. Yan flüt gibi enstrümanlar, birçok aksesuarla birlikte gelerek temizlik ve bakım için ekstra harcama yapılmasının önüne geçiyor. Vurmalı enstrümanlar ise davul, elektronik davul, darbuka, tef türü müzik aletlerini kapsıyor. Eğlence odaklı zamanlarda, kına gecesi ve benzeri özel günlerde başvurulabilen tef ve darbuka, profesyonel müzik icra süreçlerinde perküsyon şeklinde kullanılabiliyor. Rock ve bunun gibi bateri kullanılan müzik türlerine meraklı olup ev ortamında kendi dijital davul setiyle çalışma yapmak isteyen müzik tutkunları, dijital davul modellerine yöneliyor. Elektronik yapısı sayesinde vuruşlarda dışarı ses vermeyip kulaklık ve hoparlör türü birimlere ses ileten ürünler, seçilen çözüme bağlı olarak kayıtlarda ve topluluk müziklerinde değerlendirilebiliyor.

Aynı Notalara, Farklı Kültürlere Ait Yaylı Müzik Aletleri ile Hayat Verin

Kemençe, keman, çello ve benzeri enstrümanlar, ÇiçekSepeti aracılığıyla edinebileceğiniz yaylı müzik aletleri arasında yer alıyor. Favori müzik türünüz ve kendinize yakın hissettiğiniz enstrümanları göz önüne alarak yönelebileceğiniz ürünler, amatör ve profesyonel müzisyenlerin kullanımına özel kategorize ediliyor. Giriş seviyesi ürünlerde kullanılan tel ve ağaç türü, profesyoneller için geliştirilen müzik aletlerinden farklı olabiliyor. Bu ve benzeri değişkenler, elde edilen sesin yapısını doğrudan doğruya etkileyebiliyor. Buradan hareketle, yaylı enstrümanları incelerken telli enstrümanlarda olduğu gibi müzik aletinin üretildiği ağaç türü ve teli gibi parametrelerin dikkatle incelenmesi öneriliyor. Eğer siz de müziğe gönül verenlerdenseniz ya da müzik tutkunu sevdikleriniz için bir hediye alma arifesindeyseniz, dünyanın önde gelen müzik enstrümanı markalarınca hazırlanan müzik aletlerini inceleyebilir, satın alma işlemini ÇiçekSepeti üzerinden kolayca tamamlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.