Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Müzik Eğitim Kitap CD

Müziği seven ve müzikle uğraşmak isteyen her yaştan insan için pek çok ürün ÇiçekSepeti’nde! Sevilen sanatçıların albümleri, eğitim kitapları ve klasikleşen müzik eserleri ile müzik keyfini dolu dolu yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte enstrüman çalma konusunda kendinizi geliştirebilir ya da çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Sevilen Sanatçıların Albümleri ve Çocuk Şarkıları

ÇiçekSepeti tüm müzik tarzlarında eserler sunar. Popüler şarkılardan klasikleşmiş eserlere türküden klasik müziğe kadar dilediğiniz tarzda müzik albümü bulabilirsiniz. Sevdiğiniz sanatçıların son çıkan albümlerine kolayca sahip olabilir ya da yeni çıkan müzik eserlerine göz atabilirsiniz. Bununla birlikte okul öncesi çocuklar için çocuk şarkılarından oluşan albümler de bulunur. Bu albümler sayesinde çocuklarınız müzik ile tanışarak notaların hareketli dünyasına ilk adımlarını atabilir. Aynı zamanda çocuk şarkıları, hem zihinsel hemde bedensel aktivite imkanı sunarak çocukların gelişimine katkı sağlar.

Sizin ve ailenizin keyifli vakit geçirmesine yardımcı olan müzik albümleri aynı zamanda sevdikleriniz için güzel bir hediyeliğe dönüşür. Hem çalışırken hem de dinlenirken sizi hatırlatacak şarkılar her zaman sevdiklerinizin kulağında yer bulur ve tatlı bir mırıltıya dönüşür. Çocuk albümleriyle çocuklarınız arkadaşları ile birlikte eğlenceli vakit geçirme imkanı bulur. Klasik müzik eşliğinde dinlendirici bir akşam geçirmek ya da özel günlerinizi hatırlatan şarkılarla sevdiklerinize sürpriz yapmak için hemen ÇiçekSepeti müzik-eğitim-kitap-cd sayfasını inceleyebilirsiniz.

Metod Kitapları ve Nota Defterleri

Müzik icra edenlerin olmazsa olmazı nota defterleri, farklı renk ve boyutlarda sunulur. Klasik defter şeklindeki nota defterleri, müzik çalışmalarınızı bir arada kolayca muhafaza etmenize yardımcı olur. Tek yapraklar halinde sunulan arşiv kağıtları ise eserleri ayrı ayrı arşivlemenizi sağlar. Tek yapraklar halinde sunulan arşivler aynı zamanda nota sehpasında defterlere göre çok daha kolay kullanım imkanı sunar. Arşiv yaprakları özellikle enstrüman çalarken notaların daima göz önünde olmasını sağlayarak size yol gösterir.

Farklı enstrümanlar için hazırlanan metod kitapları, her bir enstrümanın özelliğine göre yönlendirme ve eğitim bilgileri içerir. Gitardan flüte bağlamadan ukuleleye kadar pek çok farklı enstrümana yönelik hazırlanan metod kitapları, enstrümanla ilgili temel bilgileri ve çalma tekniklerini içerir. Yeni başlayanlar için özel hazırlanan metod kitapları daha kolay anlaşılması için görsel içeriklerle zenginleştirilmiştir. Aynı zamanda çocuklara yönelik tasarlanan metod kitapları da yer alır. Metod kitaplarının yanı sıra çeşitli enstrümanlar için hazırlanan kompozisyon kitapları, enstrüman çalmayı bilen ya da yeni başlayanlar için pratik yapabilecekleri müzik parçalarından oluşur.

Müzik Aletleri ve Aksesuarları

Enstrüman çalmaya yeni başlayanlar ya da enstrümanını yenilemek isteyenler için farklı enstrüman çeşitlerini ÇiçekSepeti müzik-eğitim-kitap-cd bölümünde kolayca bulabilirsiniz. Set halinde satılan enstrümanlar, özelliklerine göre aksesuarlar ile birlikte sunulur. Örneğin keman seti içerisinde keman çalarken ihtiyaç duyacağınız yastık ve gerektiğinde değiştirebilmeniz için yedek tel mevcuttur. Çello, keman, bağlama ve gitar gibi telli çalgılar için farklı notalara göre tek tel ya da tam takım tel setleri bulabilirsiniz.

Müzik aleti aksesuarları arasında öne çıkan aksesuarlardan biri akord aletidir. Cümbüş, kemençe, saz gibi her türlü telli müzik aleti için kullanabileceğiniz akort aletleri, enstrümanlarınızı kendi kendinize akort etmenize ve parçaları pürüzsüz şekilde çalmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda metronom kullanarak alıştırma yapmanıza olanak sunan ucuz alıştırma kitaplarıyla çalışarak da becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Müzik eğitimi, şarkı ve enstrümanlarla ilgili geniş bir yelpazede sunulan ürünlerden size uygun olanı kolayca seçebilir ve hobilerinizi geliştirebilirsiniz. Sizin ve sevdiklerinizin yaşam alanlarının müzikle hareketlenmesi için ÇiçekSepeti’nden şimdi sipariş verin.