İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

My Valice ÇiçekSepeti'nde!

My Valice'in hikayesi 1998'de bir babanın oğluyla paylaştığı cesaret, umut ve heyecanla başladı. İlk mağazasını, 1998 yılında, İstanbul Kavacık'ta açan marka, o yıllarda çeşitli marka ürünlerinin toptan ve perakende satışını gerçekleştiriyordu. Bu süreçte, bilgi ve birikimimizi sürekli olarak tüketicinin beklentileri çerçevesinde geliştiren baba oğul; kalite, kesinlikle taviz vermeyecekleri bir standart haline gelirken, gerek müşterilerinin duyduğu güven, gerekse hayallerimiz markalaşma konusunda ikiliyi cesaretlendirdi.

Nihayetinde, 2015 yılı ile birlikte, ilk My Valice marka ürünleri tüketicinin beğenisine sunuldu. Marka, her ürününde kalite ve estetiği bir araya getirince, kısa süre içinde sektörde tercih edilen bir marka haline geldi. My Valice, şimdi de ÇiçekSepeti'nde, online alışverişe özel kampanyalarla sizlerle buluşuyor.

My Valice'le Seyahat En Güzel Anılara

My Valice, en iyi bildiği işi yapıyor ve sadece seyahat ürünleri satıyor! Öncü ve yenilikçi bir marka olarak akıllarda yer etmek için, teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanıyor. Müşterilerinin istek ve beklentilerini hiçbir zaman gözardı etmiyor. Seyahatlerinize eşlik ederken, sizi asla yarı yolda bırakmayacak ürünler tasarlıyor.

Ürünleriyle kullanıcıların en güzel hatıralarına eşlik edip, sevdikleriyle paylaşmaya değer buldukları anılarının bir parçası olmak için çalışan marka, evinizin konforunda alışverişinizi tamamlayabilmeniz için ÇiçekSepeti'nde. Hem de valiz, valiz seti, valiz kılıfı ve anne bebek ürünlerini içeren geniş ürün paletiyle!

Seyahat grubu ürünlerinde Türkiye'nin ilk akla gelen, en çok beğenilen ve tercih edilen markası olma yolunda ilerleyen My Valice, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.