Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Nail Art Ürünleri

Bakımlı ve güzel görünmek için modayı yakından takip ediyor, makyajınızı eksiksiz yapıyor ve kişisel bakımınıza özen gösteriyorsunuz. Peki ya tırnaklarınız? El bakımının en dikkat çeken noktası olan tırnaklar, ellerinizin kusursuz görünmesini sağlıyor. Tırnak üzerine yapılan baskı, sticker, sim veya çizim gibi özel uygulamalar, tarzınızı bir adım öne çıkarıyor. Nail art ürünleri kullanarak siz de dilediğiniz her ortamda tırnak süsleme yapabilirsiniz. Süsleme sırasında birçok farklı ürün kullanarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Nail art yaparken stilinize, ten renginize, aksesuarlarınıza ve ruh halinize göre tırnaklarınızı şekillendirebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde tırnak süslemesi için ihtiyacınız olan nail art ürünleri sizi bekliyor! İşinizi kolaylaştıran ve kalitesi ile tekrar tekrar kullanmanızı sağlayan bu ürünleri, online sipariş yolu ile satın alabilirsiniz.

Nail Art Ne Demek?

Türkçe karşılığı tırnak süsleme sanatı olan nail art, oje veya farklı materyaller ile tırnakların süslenmesi olarak açıklanabilir. Birbirinden farklı renkteki ojeler ile tırnakların tüm yüzeyinin ya da bir kısmının süslenmesi, son dönemin en ilgi çekici güzellik ritüellerinden. Nail art fırçası ile yapılan bu süslemeler ve tasarımlar, hayal gücünün sınırsızlığı gibi binlerce farklı şekilde olabilir. Hem profesyoneller hem de amatörler tarafından yapılabilen ve bir meslek dalı olarak da karşınıza çıkan nail art ürünleri için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilir, ilk uygulamanızı kendi tırnaklarınız üzerinde deneyebilirsiniz! Evde kolayca uygulanabilen ve takma tırnak, sticker gibi yardımcı ürünlerle de zenginleşen nail art tasarımları sizin de yeni hobiniz olabilir!

Nail Art Modelleri

Nail art ürünleri ile uygulama yapmadan önce tırnaklarınızın bakımlı olması oldukça önemli. Eşit boydaki ve manikürlü tırnaklar, yaptığınız tırnak süslemesinin de ön plana çıkmasını sağlar. Kusursuz bir görünüm elde etmek istiyorsanız size bir önerimiz var; jel tırnak! Tırnağınızın üzerine kolayca takabileceğiniz ve sonrasında dilediğiniz nail art süslemesini uygulayabileceğiniz bu tırnaklar, işinizi bir hayli kolaylaştırıyor. Her kadın, nail art yapmadan önce rahatlıkla kullanabileceği bir jel tırnak seti edinerek hayalindeki tırnaklara kavuşabilir.

Yeteneğinizle ve hayal gücünüzle benzersiz nail art modelleri ortaya çıkarmak mümkün. Bu modeller malzemeye, kaliteye ve becerinize göre farklılıklar gösterebiliyor. Hemen herkesin yapabileceği nail art modelleri arasında en çok tercih edilen french nail art oluyor. Tırnaklarınızın ucunu renklendirerek yapabileceğiniz bu modelin etkisi de büyük oluyor. Bir diğer nail art uygulaması ise sticker. Birçok deseni bulunan sticker çeşitleri ile renklendirdiğiniz tırnakların üzerine eklemeler yapabilir ve benzersiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Pul, sim ya da boncuk gibi farklı materyaller ile tırnak süsü hazırlamak da mümkün. Tırnaklarınıza 3 boyut katacak bu süsler sayesinde farklı çeşitte nail art modelleri yapabilirsiniz. Amatör ruhların bile kolayca uygulama yapacağı nail art ürünleri için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.

Nail Art Malzemeleri ile Tarz Sahibi Tırnaklar

Nail art yaparken her zaman kullandığınız ürünlerin yanı sıra, yeni ürünlere de ihtiya. duyabilirsiniz. Nail art ürünleri arasında en temel malzeme elbette rengarenk ojeler oluyor. Eğer yeteri sayıda ojeniz varsa, kaliteli bir nail art fırçası ile istediğiniz deseni tırnaklarınıza uygulayabilir ve süsleyebilirsiniz. Nail art malzemeleri arasında ihtiyacınız olan diğer bir ürün ise tırnak süsleme seti olacaktır. Genellikle içerisinde sticker, sim gibi farklı malzemeler de bulunan bu set favoriniz olacak. Ev ortamında tırnaklarınızı süslemek ve her kombininiz için farklı bir tasarım denemek için ÇiçekSepeti’nden bütçenize uygun bir nail art seti alabilirsiniz. Tırnak süsleme seti sayesinde tarzınızı en küçük nokta olan tırnaklarınızda bile yansıtabilir ve dikkat çekebilirsiniz.