İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Nallıhan Çiçek Siparişi

Geçmişte ipek yolu üzerinde bulunan ve bugün Ankara ilçeleri arasında tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkat çeken Nallıhan'ın çiçekleri de ÇiçekSepeti'nden! Siz de Ankara/Nallıhan çiçek siparişi için ÇiçekSepeti'nin avantajlı fiyatlarından faydalanabilir ve Nallıhan'daki sevdiklerinize aynı gün içinde çiçek ulaştırabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin deneyimli dağıtım ağı sayesinde Aliağa, Atatürk, Fatih, Hacıbey ve Yazı mahalleleri başta olmak üzere Nallıhan'ın tüm merkez mahallelerine aynı gün içinde çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Dilerseniz ÇiçekSepeti sayesinde Aksu, Arkutça, Belenören, Cendere ve Eymir gibi Nallıhan'a bağlı olan birçok köye de çiçeklerinizi ulaştırabilirsiniz. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, yılbaşı veya dini ve resmi bayram günleri gibi yoğun zamanlarda bile Nallıhan çiçekçi dükkanlarının en taze ve en kaliteli çiçeklerine ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz.

Ankara-Nallıhan Çiçekçileri

Dört tarafı dağlarla çevirili olan Nallıhan ilçesi, gür meşe ağaçları ve İç Anadolu Mimarisi'nin en güzide örneklerinden olan yapılarıyla dikkat çekiyor. Nallıhan Evleri olarak bilinen bu mimari yapılar bölgeye ziyarete gelen turistlerin ilk adreslerinden biri oluyor. İlçenin sembollerinden bir diğeri ise Kocahan. Nallıhan'a adını verdiği de düşünülen Kocahan'ın kapısında 18 delikli bir nal bulunuyor. Geniş ve uzun yapısıyla dikkat çeken Kocahan, tarihe meydan okuyan dayanıklılığıyla da ziyaretçilerini büyülüyor. Nallıhan'ın doğal güzellikleri arasında bulunan ve çam ağaçlarıyla çevirili olan Uyuzsuyu Şelalesi özellikle piknik yapmayı sevenlerin uğrak adreslerinden biri oluyor. İlçede mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri de 179'dan fazla kuş türüne ev sahipliği yapan Nallıhan Kuş Cenneti. Doğal tabiat özellikleri ile dikkat çeken Nallıhan ilçesinde nereye giderseniz gidin bölgenin doğal çiçekleri ve birbirinden zengin çeşitler sunan çiçekçi dükkanları da gezinize eşlik ediyor. Orkide, lilyum, gül ve papatya çeşitleri başta olmak üzere sayısız çiçek çeşidi sunan Nallıhan çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine ÇiçekSepeti ile tek tıkla ulaşabilirsiniz. Online siparişlerin hepsi Nallıhan çiçekçi dükkanlarının en iyilerinden temin ediliyor ve en zarif aranjmanlarıyla sevdiklerinize ulaşıyor. Üstelik tüm siparişleriniz ÇiçekSepeti farkıyla aynı gün içinde Nallıhan merkezindeki tüm adreslere gönderiliyor!

ÇiçekSepeti Nallıhan'da!

Türkiye'nin en büyük çiçekçisi ÇiçekSepeti güçlü dağıtım ağıyla tüm çiçek siparişlerine başarıyla yetişiyor. Nallıhan ilçesi çiçekçileri ile birlikte çalışarak bölgenin tüm merkez mahallelerine bir gün içinde ulaşmayı başarıyor. Üstelik Ankara-Nallıhan'a çiçek gönder seçenekleri arasında en avantajlı fiyatları da yine ÇiçekSepeti sunuyor. ÇiçekSepeti ile 7/24 sipariş verebilir ve Nallıhan'daki sevdiklerinizi tüm özel günlerinizde mutlu edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.