İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Narlıdere Çiçek Siparişi

Anlamlı ve değerli hediyeler arasında kabul edilen çiçekler, özel günleri kutlamanın en güzel yollarından biri olarak görülüyor. Binlerce farklı çeşide sahip olan çiçekler, hediye edilen kişiler üzerinde pozitif bir etki oluşturuyor. Bayramlarda, doğum günlerinde, evlilik yıl dönümlerinde, açılış törenlerinde, düğünlerde, mezuniyet partileri ve diğer tüm kutlamalarda hediye olarak düşünülen çiçek alternatifleri, hasta ziyaretlerinde de tercih ediliyor. Çiçek hediye etmek kadar hediyenin sunumu da önemli olduğundan profesyonel destek sunan ÇiçekSepeti bünyesindeki çiçekçiler rağbet görüyor. ÇiçekSepeti İzmir Narlıdere çiçek siparişi, hediye etmek istediğiniz çiçekleri kısa sürede verdiğiniz teslimat adreslerine ulaştırıyor. Çiçek siparişleriniz aynı gün içerisinde Narlıdere bölgesinin; Limanreis, Altıevler, Ilıca, Çamtepe ve Yenikale gibi birçok semtine hızlıca teslim ediliyor.

İzmir Narlıdere Çiçekçileri

İzmir Körfezi'nin güney kıyısında bulunan Narlıdere ilçesi, çam ormanları ve temiz su kaynaklarıyla tarih boyunca ilgi çeken ve yerleşim için tercih edilen bölgelerin başında yer alıyor. Temiz doğasının yanı sıra olimpik yüzme havuzu, Atatürk Kültür Merkezi ve turistik otelleri ile ilgi çeken Narlıdere, çiçekçileriyle de İzmir'in gözde ilçelerinden biri olarak biliniyor. Turizme yönelik girişimleri ile çok fazla açılışa ve kutlamaya ev sahipliği yapan Narlıdere ilçesi içerisinde en özenli çiçek buketine ya da aranjmanlara ulaşmak ÇiçekSepeti aracılığıyla mümkün oluyor. Narlıdere çiçekçi alternatiflerinde bulunan tüm çiçeklere online olarak ulaşılabiliyor.

ÇiçekSepeti Narlıdere'de!

Narlıdere ilçesi çiçekçileri ÇiçekSepeti aracılığıyla hislerinizi ve duygularınızı ifade edebileceğiniz hediye çiçeklerinizi büyük bir titizlikle hazırlıyor. Telefon, tablet ya da bilgisayarınızdaki tarayıcı üzerinden İzmir Narlıdere'ye çiçek göndermek kolaylaşıyor. Verilen çiçek siparişlerinizin aynı gün içerisinde sevdiklerinize teslim edilmesi büyük bir avantaj sağlıyor. ÇiçekSepeti Narlıdere bayileri iyi dileklerinizin ve temennilerinizin bir sembolü olan hediye çiçek siparişlerinizi geniş dağıtım ağı sayesinde sevdiklerinizi bekletmeden verdiğiniz adrese ulaştırıyor. Online siparişle aynı anda farklı kişilere ya da mekanlara çiçek göndermeniz ve siparişlerinize istediğiniz notu eklemeniz de sunulan kolaylıklar arasında yer alıyor. Narlıdere’nin temiz ve canlı doğasından derlenen çiçekleri değer verdiklerinize hızlıca ulaştırmak için ÇiçekSepeti üzerinden zahmetsizce sipariş oluşturabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.