İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Nars ÇiçekSepeti’nde!

Canlı ve sıradışı renkler denildiğinde akla ilk gelen kozmetik ve cilt bakımı markalarından biri olan Nars, 1994 yılında makyaj sanatçısı ve fotoğrafçı olan François Nars tarafından 12 renkten oluşan ruj koleksiyonu ile hayat buldu. Her ürününde kadınların güçlü ve hayat dolu doğasından ilham alan marka, en beğenilen ürünleriyle ÇiçekSepeti’nde!

Nars, zengin ürün yelpazesi, renkli dünyası, şıklıkta sizinle yarışacak ambalajları ve akılda kalıcı ürün isimleriyle de makyaj tutkunlarını cezbediyor. Siz de ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasını ziyaret ederek Nars ürünleriyle renkli bir dünyayı keşfedebilirsiniz.

Renklerin Gücü Nars Ürünlerinde

Güzelliği sınır tanımaz hale getiren renklere Nars ürünleriyle sahip olabilirsiniz. Ruj, maskara, allık, aydınlatıcı ya da far; aklınıza gelebilecek tüm ürünler Nars koleksiyonlarında mevcut. Yalnızca sizi değil, makyaj masanızı da süsleyecek Nars ürünleri ihtiyaç duyabileceğiniz tüm makyaj malzemelerini içeriyor. Kampanyalı Nars ürünlerine ÇiçekSepeti ile ulaşabilir, renklerin gücünü gün boyu teninizde hissedebilirsiniz.

Kolay kullanımlı ve cilt dostu ürünler, özel setler ve birbiriyle uyumlu koleksiyonlarla favori makyaj ürünleriniz olmaya aday. Kalıcılığını kaybetmeyen ve zamansız ürünler, müdavimi olacağınız parçalar olarak tekrar tekrar dolabınızdaki yerini alacak. Kendiniz ve sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz Nars ürünleri, ÇiçekSepeti’ne özel fırsatlar ve fiyat avantajlarıyla sizleri bekliyor.

Görenlerin sizdeki ışıltıyı hemen fark edeceği ama sizin gün boyu cildinizdeki varlığını bile unutacağınız Nars ürünlerine dair indirimleri ve kampanyaları kaçırmamak için ÇiçekSepeti’ni ziyaret etmeyi unutmayın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.