İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Neavita ÇiçekSepeti'nde!

Bebek ürünleri kategorisindeki tecrübesi ile yıllardır ebeveynlerin gözde markalarından olan Neavita markası, bebeklerin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdikleri ürünleri ile şimdi ÇiçekSepeti'nde!

Emzikler, biberonlar, dişlikler, göğüs pedleri gibi hem bebeklerin hem de annelerin ihtiyaçlarını karşılayan birçok ürünü bulunan Neavita markası; farklı tasarımlara ve kullanım kolaylığına sahip ürünleri ile dikkat çekiyor. Kaliteli malzemeden üretilen Neavita ürünleri, Dünya Sağlık Standartları çerçevesinde BPA, PVC ve ftalat içermiyor. Yani Neavita markası, bebeğinizin sağlığını en az sizin kadar düşünüyor ve önemsiyor. Siz de uygun fiyatlı Neavita ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Annelerin Sevdiği Neavita Ürünleri

Anne ve babaların beklentilerine göre ürünlerini şekillendiren, onlara ebeveynlik sürecinde kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı ürünleriyle destek veren Neavita markası; ürünlerini geliştirirken uzmanlardan destek alıyor. Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden olan Neavita emzikler; bebeklerin ağız, diş ve çene gelişimine uygun olarak üretiliyor. Yumuşak ve esnek yapıya sahip Neavita emzik ve biberonlar, bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak geliştiriliyor. İndirimli Neavita ürünleri, ÇiçekSepeti'nde sizi bekliyor! Neavita marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti'nde bulabilir ve kampanyalı Neavita ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Bebek sağlığına uygun ürünler üreten Neavita markası, hem annelerin hem de bebeklerin en sevdiği markalar arasında yer alıyor. Siz de Neavita ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Neavita ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.