Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Nefertiti ÇiçekSepeti’nde!

Nefertiti, gümüş takılar üzerine uzmanlaşmış bir markadır. Sadeliğin ön planda olduğu kolye tasarımları ile gündelik kullanım için oldukça uygundur her kıyafetle kullanılabilir. Bunun yanı sıra gece kullanımına da uygun tasarımlara sahip olan Nefertiti ürünleri, geniş ürün paletinde yer alır.

Siz de zevkinize ve kombinlerinize en uygun Nefertiti ürünlerini incelemek için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz!

Minimalist Şıklığın En Trend Hali

Farklı tasarımlarıyla ön plana çıkan Nefertiti ürünleri, gündelik yaşantınızda şıklığınızın en önemli tamamlayıcıları olacak. İster günlük kombinlerinize, ister abiyelere eşlik edecek Nefertiti ürünleri, altın ve gümüş takımlara aratmayan kaliteleri ve görünümleri sayesinde hayal ettiğiniz görüntünün en iyi şekilde tamamlanmasına yardımcı olacak. Sizi muhteşemliğe ulaştıracak Nefertiti ürünlerini ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden satın alabilir, evinizin konforundan ödün vermeden alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Etnik görüntülerin zarifliğinden geometrik kesimli takımlara kadar pek çok farklı ve birbirinden zarif tasarımlarıyla dikkatleri üzerine toplayan özel Nefertiti tasarımlarını aksesuarlarınıza ekleyerek dolabınıza yeni bir soluk katabilirsiniz. Birçok aksesuarı içinde bulunduran ve ahenk yaratan takı setleri, hem kullanışlı hem de göz dolduran seçeneklerdendir. Siz de zevkinize hitap eden ürünleri ÇiçekSepeti’nin Nefertiti ürünlerine ayırdığı sayfa üzerinden keşfedebilirsiniz.