Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Nehir

Çatal kaşık takımları, çay setleri ve çeyiz setleri üreticisi Nehir, kullanışlı ve kaliteli ürün seçenekleriyle ÇiçekSepeti’nde. Sofralarınıza şıklık katacağınız ürün seçenekleriyle mutfağınız için kullanışlı setlere sahip olabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde yer alan cazip fiyatlı Nehir ürünleri arasından ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun olan seçeneği detaylı bir şekilde inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Nehir fiyatları; ürün çeşidine, modeline, set içeriğine ve diğer özelliklere göre farklılık gösterir. Bu seçenekleri bütçeniz doğrultusunda inceleyebilirsiniz.

Kaliteli ve Şık Nehir Ürünleri

Mutfaklara ve sofralara şıklık katan Nehir tasarımları ürün özelinde değişen detaylara sahiptir. Çizilme yapmayan, kararmayan ve uzun yıllar kullanılabilen Nehir ürünleri ile siz de mutfağınıza kaliteli detaylar ekleyebilirsiniz. 6’lı, 12’li ve 84’lü setler sunan modeller bu bakımdan her ihtiyaca yanıt veren seçeneklere sahip. Uygun fiyat aralıkları sunan indirimli Nehir ürünleri için ÇiçekSepeti’nde yer alan seçenekleri inceleyebilir ve beklentilerinizi karşılaması durumunda satın alabilirsiniz.

Yeni Sezon Nehir Ürünleri ÇiçekSepeti’nde

Kaliteli ve şık mutfak ürünleri sunan yeni Nehir marka çatal kaşık takımı, yemek takımı, tencere takımı ve servis takımı ile farklı ihtiyaçlara özel çözümler sunar. Şık tasarımları sayesinde zevk sahibi sofralar kurmanızı sağlayan yeni Nehir modellerine ÇiçekSepeti sayesinde kolayca ulaşabilir, Nehir kampanya fırsatlarından yararlanarak ihtiyacınıza uygun ürüne uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Nehir Ürünleri İle Şık Sunumlara İmza Atın

Sevdiklerinize şık sofralar hazırlamak için tercih edebileceğiniz Nehir ürünleri, farklı ürün seçenekleri ve ürün boyutları sunar. Bu sayede ihtiyacınıza en uygun ürün seçeneğiyle çok daha verimli ve güvenli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Tarzınızı yansıtan renk seçeneklerine ve ihtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip yeni sezon ve outlet Nehir ürünleri için ÇiçekSepeti’ni tercih edebilir, ayrıcalıklarla dolu bir online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.