İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Nem Ölçer

Ofis, ev, depo, arıcılık, ve hatta kuluçka gibi birçok alanda kullanılabilen ısı ve nem ölçer cihazları, fonksiyonel tasarımları ve kolay kullanılabilen yapıları ile oldukça dikkat çeker. Bulunduğunuz ortamın, istediğiniz koşullara sahip olup olmadığını anında kontrol edebileceğiniz bu cihazlar, çok işlevli özellikleri sayesinde takvimden saate, nem oranından ısıya kadar birçok değeri tek bir ekran üzerinde gösterir. Nem ölçer fiyat olarak da her bütçeye uygun. Küçük boyutları ile şık bir görünüm sunan ve pratik kullanım yaşatan ucuz nem ölçer modellerine ÇiçekSepeti aracılığıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Detaylı Ölçüm Yapan Nem Ölçer Çeşitleri

Farklı gösterge modlarına sahip olan nem ve ısı ölçer cihazları, kullanışlı arayüzleri ile bulunduğunuz ortamdaki ısıyı ve nemi kolayca takip etmenizi sağlar. Cihazların üzerinde bulunan ekranlar, saatleri on ikişerli ya da yirmi dörderli dilimlerle gösterir. Göstergeler, amaçları doğrultusunda bilgileri, ekrana aktarır. Bölünmüş ekran tasarımına sahip olan ürün çeşitleri, aynı anda ısı ve nem ölçer. Ayrıca cihaz üzerinde bulunan ayarlama tuşlarını kullanarak ürünün sunduğu diğer modlara da kolayca erişebilirsiniz.

Isı nem ölçer cihazlarında yer alan hafıza özelliği, daha önce yapılan ölçümlerin kaydedilmesine yardımcı olur. Bununla birlikte alarm desteği sunan modern tasarımlı ısı ve nem ölçer modelleri de bulunur. Böylece saat görevi gören bu ürünleri, istediğiniz zaman dilimine ayarlayabilir ve uyanmanız kolaylaştırabilirsiniz. Saat özelliğinin yanı sıra takvim fonksiyonu da bulunan nem sıcaklık ölçer modelleri, hangi tarihte olduğunuzu öğrenmenize yardım eder. Geniş ekranları sayesinde sayısal verileri ayrıntılı bir şekilde aktaran ölçüm cihazlarını, masa üstünde ya da duvara asarak kullanabilirsiniz. Odanın içerisindeki ısıyı ve nemi anlık olarak takip edebileceğiniz ürünler, enerji verimliliğini sağlamak adına tek bir pil ile çalışır. Ergonomik tasarımlarıyla beğeni toplayan sıcaklık ve nem ölçer cihazı, kolayca kullanıma hazır hale gelir.

Çok Yönlü Kullanım Sunan Nem Ölçerler

Bebek odalarındaki maksimum ve minimum nem değerlerini ölçen oda nem ölçer modelleri sayesinde bebeğinizin odasının gün boyu ne durumda olduğunu takip edebilirsiniz. Hassas ölçümleri ile doğru sonuçlara ulaştıran cihazlar, küsuratlı bilgilere dahi yer verir. Böylece ekran üzerinde, tüm veriler detaylı ve doğru bir şekilde görünür. Aynı zamanda bebek odaları için ideal olan tasarımlar, ultrason teknolojisi ile son derece sessiz bir şekilde çalışır.

Masa üstü kullanıma uygun olan ölçüm cihazlarının yanı sıra dijital nem ve sıcaklık ölçer çeşitlerine de yer verilir. Bununla birlikte yemeklere saplanarak kullanılan ölçüm cihazları da bulunur. Bu sayede nem ölçer, termometre görevi görür. Isı değerini anında görebileceğiniz bu ürünler, mamaların ve yemeklerin ısısını pratik bir şekilde ölçmenizi sağlar. Uzun çubuk şeklindeki gövdeleri ile oldukça ergonomik olan ölçüm cihazı sayesinde çocuğunuza ideal sıcaklığa sahip yemekler yedirebilirsiniz.

Yaşama Konfor Katan Nem Ölçer Modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Sıcaklık ve nem ölçer modellerinin üzerinde yer alan açma kapama düğmeleri ile enerji tasarrufu yapabilir ve sadece kullandığınız zaman aktifleştirebilirsiniz. Yalnızca ev ortamında değil, aynı zamanda arıcılıkta ve kuluçkalarda kullanabileceğiniz ürünler de bulunur. Bunun yanı sıra ahşap nem ölçer ve masa tipi mıknatıslı modeller de geniş ürün yelpazesi arasında yer alır. Santigrat ve Fahrenheit gibi farklı ölçüm birimlerinin kullanıldığı sıcaklık nem ölçer modelleri, fiyat olarak da kullanıcıları memnun eder. Nem ölçer fiyatları, cihazların markasına, modeline ve özelliklerine göre değişir. Farklı kullanım alanlarına uygun olan ucuz nem ölçer çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden hemen sipariş edip hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.