Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Nemlendirici, Krem ve Losyon

Sağlıklı bir cilde sahip olmak herkesin hayalidir. Parlak, canlı ve sağlıklı bir cilt görünümüne sahip olmak için yapılması gereken pek çok şey, kullanılması gereken çeşitli ürünler vardır. Krem, nemlendirici ve losyonlar da bunlardan birkaçıdır. Özellikle kış aylarında sürekli olarak kullanılması gereken nemlendiriciler, yaz ve kış ayları fark etmeksizin kullanılması gereken güneş losyonları, yaşlanma karşıtı kremler… Tüm bu ürünleri günlük rutininize ekleyerek dilediğiniz cilde sahip olabilir, cildinizi istediğiniz gibi güzelleştirebilirsiniz.

Arko, Avon, Babe, Bioderma, Clinique, Diadermine, La Roche Posay, Lancome, Maybelline, Otacı, Sheida… Tüm bu markaların ürünleri ve çok daha fazlasını ÇiçekSepeti’nde online olarak inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz!

Cilt Bakımının Vazgeçilmez Ürünleri

Kremler oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Cilt için nemlendirici kremler, el ve ayak bakım kremleri, dudak kremi, gece ve gündüz kremi, renk düzenleyiciler, losyonlar… Nemlendiriciler, kremler ve losyonlar pek çok kişinin günlük rutininde yer alan ürünlerdir. Bu ürünler birbirinden farklı özelliklere sahiptir.

 • Hem yaz hem kış aylarında cildin nemlendiricilere ihtiyacı vardır. Kış aylarında soğuk havanın cildinizde oluşturacağı kızarıklık, çatlak ve benzeri hasarları nemlendiriciler ile önleyebilir, iyileştirebilirsiniz. Sıcak yaz günlerindeyse yoğun güneşin cildinizde oluşturduğu nem kaybını cildiniz için uygun olan nemlendiriciler ile kapatmanız gerekir.
 • Kuru, yağlı ve karma ciltler için nemlendirici yüz kremi çeşitleri olduğu gibi vücut için kullanılan cilt nemlendirici çeşitleri de vardır.
 • Yüz nemlendiriciler ile erken yaşlanma gibi sorunların önüne geçebilir ve cildinize esneklik kazandırabilirsiniz.
 • Nemlendirici yüz kremi çeşitleri sayesinde cildinizi dış etkenlerden koruyabilirsiniz.
 • Yüz nemlendirici krem uygulamaları için ayrıca çeşitli yardımcı ürünler de kullanabilirsiniz. Böylece nem eksikliğinden ortaya çıkacak sorunları çözmeniz çok daha kolay olur!
 • Yüz ve vücut için kullanılan nemlendiriciler farklılık gösterir. Vücut nemlendiricisi olarak size alerji yapmayan, cildinizle uyumlu olacak bir kremi seçebilirsiniz. Cilt nemlendirici kremleri inceleyip online olarak hem kendiniz hem de sevdikleriniz için satın alabilirsiniz!
 • Cilt tipine göre nemlendirici krem, losyon ve yağ seçimi yapmak ürünün cildinize zarar vermemesi için önemlidir.
 • Belli bir yaştan sonra kullanılan yaşlanma karşıtı kremler ile hem cildinizi nemlendirebilir hem de mevcut kırışıkların azalmasını sağlayabilirsiniz.

Nemlendirici kremler cildi yumuşatır, cildinizi parlatır ve nemlendirir. Kimi ürünler sadece bir bölge için kullanılabiliyorken kimisi tüm vücut için kullanılabilir. Avokado yağı, Hindistan cevizi yağı gibi özleri içeren nemlendirici çeşitleri ile cildi besleyebilir ve nemlendirebilirsiniz.

 • Nemlendiriciyi seçerken içeriğinin doğal olmasına özen göstermeniz, ciltte oluşacak kızarıklık ve hassasiyetlerin engellenmesini sağlayabilir.
 • Jel, krem, losyon, yağ, ampul ve maske formunda bulunan çeşitli nemlendiriciler bulunur. Bu ürünler arasından kendiniz için uygulaması en uygun olanı seçebilirsiniz.
 • Cildinizde giderilmesini istediğiniz bir problem varsa nemlendirici kremi ona uygun olarak seçebilirsiniz. Örneğin aknelerden kurtulmak istiyorsanız seçtiğiniz ürünlerin buna yönelik olması önemlidir.
 • Cilt neme doydukça cilt yüzeyinde bulunan problemler yok olmaya başlar. Düzenli nemlendirici kullanımından sonra cildiniz yumuşacık, parlak ve pürüzsüz bir görünüme ulaşır.

Uygun Fiyatlı Krem, Losyon ve Nemlendiriciler

İhtiyacınıza uygun olarak seçtiğiniz nemlendirici, krem ve losyonları ÇiçekSepeti’nden online olarak kolayca satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin fiyatı kremin büyüklüğüne, sahip olduğu içeriğe ve markaya göre değişiklik gösterebilir. Arko, Avon, Babe, Bioderma, Clinique, Diadermine, La Roche Posay, Lancome, Maybelline, Otacı, Sheida ve çok daha fazla markanın ürünlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz! Cilt ve Vücut Bakım kategorisinde bulabileceğiniz bu ürünler ile cildinizi besleyerek dilediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz!