Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Nespresso Kahve Makinesi

Kahve, herkesin çok sevdiği içeceklerden biri. Kışın soğuk günlerde içinizi ısıtan, lezzetiyle ve kokusuyla büyüleyen kahveler; sıcak yaz günlerinde serinlemenizi sağlayacak, lezzetli soğuk kahveler ön plana çıkar. Bu kahveleri hazırlamanın çeşitli yöntemleri vardır. Farklı pişirme teknikleri, farklı makineler, farklı kahveler… Nespresso kahve makineleri de tek tuşla kahve hazırlamanızı sağlayan, pratik şekilde kullanabileceğiniz ve lezzetli kahveler demlemenize yardımcı olacak kahve makinelerinden biridir. Americano, cappucino, latte macchiato, ristretto, espresso ve çok daha fazlasını Nespresso kahve makinelerinde kolayca hazırlayabilirsiniz!

Nespresso Kahve Makinesi Modelleri

Nespresso kahve makineleri, son dönemlerin trendleri arasında yer alan ürünlerden. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan kahve makineleri ile siz de lezzetli kahveler demleyebilirsiniz. Americano, ristretto,lungo, espresso… Güne en iyi şekilde başlamanızı sağlayan kahve hangisi ise o kahveyi kolayca demleyip kendinizi güne hazırlayabilirsiniz.

Nespresso’nun kahve makineleri iki çeşittir: Biri süt köpürtme aparatı da olan kahve makineleri, diğeri ise epsresso makineleri. Her iki makinede de farklı kahveler hazırlayabilir, farklı tarifler deneyebilirsiniz. Sütlü kahve makinesinde daha çok cappucino, latte, macchiato, flat white gibi sütün de dahil olduğu kahveleri demleyebilirsiniz. Espresso makinelerinde ise espresso bazlı kahveleri kolayca hazırlayabilirsiniz.

Nespresso kahve makinelerinde genel olarak süt haznesi, su haznesi ve kahve kapsülü haznesi bulunur. Kahvenizi hazırlamadan önce su haznesinin ya da süt haznesinin dolu olup olmadığına mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Daha sonra kahve haznesine kapsülü koyup kapağını kapattıktan sonra tek tık ile kahveni hazırlayabilirsiniz!

Nespresso kahve makinelerinin en önemli özellikleri arasında şunlar vardır:

  • Nespresso kahve makineleri hafif ve kompakt yapıları ile son derece kolay bir kullanıma sahiptir. Mutfağınızda çok fazla yer kaplamayan bu kahve makinesi ile kolayca kahve demleyebilirsiniz.
  • Kırmızı, yeşil, krem, siyah, beyaz gibi farklı renk seçeneklerine sahip olan Nespresso kahve makineleri her tarza uyum sağlar.
  • Özellikle sabahları hızlıca kahve hazırlamak istediğinizde kahveyi öğütmek, filtreyi hazırlamak gibi aşamalarla uğraşmadan bu makinelerde kolayca kahve demleyebilirsiniz.
  • Makinenin kahve hazırlama kapasitesine göre aynı anda birden fazla kahve hazırlayabilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinizle birlikte kahve içmenin keyfini yaşayabilirsiniz.
  • Aynı kahve makinesinde farklı aromalara sahip olan kahveler hazırlayabilirsiniz. Fındıklı aromalı, vanilya aromalı, kafeinsiz, uzun çekim… Pek çok farklı kahve kapsülü ile dilediğiniz tarzda kahve hazırlamanız son derece kolaydır.
  • Kahve demlerken her seferinde aynı lezzete ulaşırsınız. Kahveyi yakmak, sütü köpürtememek, oranları tutturamamak gibi sorunlar yaşamazsınız. Her bir bardak kahvenin lezzeti aynı olur.
  • Nespresso kahve makinelerinin temizliği de oldukça kolaydır. Bir kahve haznesi bulunan ürünü nemli bez ile kolayca silebilirsiniz.

Nespresso kahve makinelerini kullanırken;

  • Kahve makinesinin su gözünü her zaman kontrol etmeniz gerekir.
  • Kullandığınız kahve kapsülleri makinenin içindeki kahve kapsülü haznesinde birikeceği için belli aralıklarla hazneyi boşaltmanız önemlidir.
  • Ürünün süt haznesi varsa buradaki sütün bayatlamaması için her gün makineye taze, kullanacağınız kadar süt ekleyebilirsiniz.

Nespresso Essenza Mini, Nespresso Pixie, Nespresso Creatista… Pek çok farklı modelde Nespresso kahve makinesini Çiçeksepeti’nde online olarak inceleyip satın alabilirsiniz.

Çiçeksepeti’nde Nespresso Kahve Makinelerini Keşfedin!

Nespresso kahve makinesi fiyatları değişkendir. Yenilenen modeller, eski sezon modeller, süt köpürtücülü modeller, espresso makineleri… Farklı kapasitelere sahip olan ve farklı kahveler demlemenize olanak tanıyan bu makinelerin fiyatları da değişkendir. Çiçeksepeti’nde kampanyaları takip ederek indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatlar, farklı ödeme seçenekleri ve çok daha fazlası ile istediğiniz Nespresso kahve makinesini satın alabilirsiniz!