İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Nesquik ÇiçekSepeti'nde!

Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimlerini tamamlamaları için ihtiyaç duydukları vitamin ve mineralleri düzenli tüketmeleri önemlidir. Nesquik çocuk beslenmesinde yaklaşık 150 yıllık tecrübeye sahip Nestle tarafından geliştirilmiştir. Nesquik ürünleri içeriğindeki zengin vitamin ve minerallerle çocukların günlük enerji ihtiyaçlarını düzenli olarak karşılamalarına yardımcı olur. Uygun fiyatlı Nesquik ürünleri için ÇiçekSepeti’nden online sipariş verebilir, çocuklarınızın beslenme saatlerini daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Katkısız Nesquik Ürünleri

İçeriğinde bulunan kakao, şeker, besleyici vitamin ve mineraller tamamen doğal yöntemlerle üretilir ve nem geçirmeyen ambalajlarla paketlenir. Kurutularak paketlenen Nesquik ürünleri nemden arındırıldığı için koruyucu katkı maddesi içermez. Çocuklara kahvaltı yaptırmak bazen zorlayıcı olabilir. Lezzetini kakaodan alan Nesquik ürünleriyle çocuklarınızın güne keyifli ve enerji dolu başlamalarını sağlayabilirsiniz.

Her sabah bir bardak süt ile karıştırılarak çocuklarınıza verebileceğiniz Nesquik Opti-start leziz çikolata tadıyla çocukların sütü severek içmesine katkı sağlar. Gün içerisinde 2 bardak süte eşlik edecek Nesquik ürünleri çocukların bağışıklık sistemini, sağlıklı büyüme ve gelişimlerini destekler. İçeriğindeki B vitamini ile aynı zamanda öğrenme yeteneklerinin gelişmesinde de yardımcı olur.

İndirimli Nesquik Ürünleri

Nesquik fiyatları bütçe dostudur ve ürün bazında değişiklik gösterir. Çocuklarınızın günlük besin ihtiyaçlarını çikolata tadında karşılayan Nesquik ürünleri aynı zamanda onların düzenli beslenme alışkanlığı kazanmasını da sağlar. ÇiçekSepeti’nde Nesquik kampanya dönemlerini takip edebilir, çocuklarınız için indirimli Nesquik ürünlerini hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.