İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Nevresim Takımı

Ev tekstil ürünlerinin vazgeçilmez parçalarından biri olan nevresim takımı, her zevke hitap eden birbirinden hoş tasarımları ve renk seçenekleriyle Çiçek Sepeti’nde sizleri bekliyor. Yatak odasından genç odasına, misafir odasından bebek ve çocuk odasına kadar her yaşa ve her ihtiyaca uygun nevresim takımları arasından dilediğiniz ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yeni Bir Nevresim Yeni Bir Tarz

Odanızın dekorasyonunda herhangi bir değişiklik yapmadan, yalnızca nevresim takımınızı değiştirerek bile odanızı bambaşka bir havaya büründürebilirsiniz. Evinizde sık sık değişiklik yapmaktan hoşlanıyorsanız, küçük fakat etkili bir değişiklik yapmanın en pratik yollarından biri olarak yeni bir nevresim takımı edinebilirsiniz. Böylece farklı tarzda ürün alternatifleriyle, odanızı ruh halinize uygun biçimde yenileyebilir ve bir anda daha enerjik, dingin, neşeli, canlı, asil ya da daha ferah bir hale getirebilirsiniz.

Odanızda hakim olan renklerle örtüşen tonlarda nevresim takımı seçiminde bulunarak, kusursuz bir uyum yakalayabilir ya da tam tersi kontrast renkleri tercih ederek çok daha dinamik bir görünüm elde edebilirsiniz. Küçük mekanları olduğundan geniş göstermek için minimal desenleri olan, açık renk tonlarına sahip veya tek renk ürünlere öncelik tanıyabilirsiniz. Böylece odanızın daha aydınlık görünmesini sağlayabilir ve göz yormayan, rahatlatıcı bir etki oluşturarak dinlendiriciliğini artırabilirsiniz.

Şıklık, Konforun Bir Arada Olduğu Çarşaf Takımları

Birbirinden dekoratif ve estetik görünümleri eşliğinde göze hitap eden nevresim takımı modelleri, kaliteli kumaş özellikleri sayesindeyse sağlıklı ve konforlu bir uyku deneyimi sunuyor. Nevresimin sahip olduğu kumaş türü ve dokuma sıklığı ürünün kalitesini doğrudan etkiliyor. Bu sebeple, özellikle bebek ve çocuklara özel ürünlerde ürünün sahip olduğu kumaş cinsi, en az tasarımı kadar büyük önem taşıyor. Standart ebatlardaki nevresim takımı çeşitleri; çift kişilik, tek kişilik ve bebek nevresimi olmak üzere üç ayrı türde bulunuyor.

Nevresim takımı paket içeriklerinde; nevresim, çarşaf ve yastık kılıfı yer alıyor. Tercihe göre kimi ürünlerin çarşafı lastikli kimi ürünlerinkiyse normal olarak bulunuyor. Ayrıca bazı nevresim takımlarında, baskılı ve düz ya da volanlı ve düz olmak üzere iki ayrı çeşit yastık kılıfı yer alıyor.

Yıkama talimatlarına uyulduğu sürece renk ve dokusunu uzun yıllar boyunca muhafaza edecek olan nevresim takımlarını sorunsuzca kullanabilirsiniz. Yüksek standartlarda baskı ve dokuma tekniklerine sahip olan ürünleri, ebat küçülmesi ve renk solması gibi sıkıntılar yaşamadan istediğiniz sıklıkta yıkayabilirsiniz. Yazın serin, kışın sıcak tutan yumuşacık dokusuyla vücudu saran özellikteki nevresim takımlarına Çiçek Sepeti ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz.

Desen ve Renklerin Ahengi ile Nevresim Takımları

Modern, klasik, geleneksel ve etnik gibi farklı tarzlara sahip nevresim takımları; çizgili, çiçekli, şal desenli, otantik motifli ve geometrik desenli çeşitleriyle cezbediyor. Kendinden desenli, jakarlı, tek renk ya da çok renkli ürün alternatiflerinin yanı sıra iri veya minimal desenleri olan tasarımlar da bulunuyor. Beğeniniz doğrultusunda desen ve motiflerin canlılığına ya da sadeliğine odanızda yer açabilir, tarzınızı olduğu gibi yansıtabilirsiniz.

Maviden ekruya, siyahtan kırmızıya, mordan turkuaza, yeşilden turuncuya, pembeden laciverte kadar özenle bir araya gelen tüm renklerin ahengini odanıza taşıyabilirsiniz. Sevimli figürler ve eğlenceli temalar içeren bebek ve çocuk nevresim takımları eşliğindeyse en değerli varlığınızın odasını çok daha keyifli ve sıcacık hale getirebilirsiniz.

Çiçek Sepeti’nin zengin ürün alternatifleri arasında yer alan binlerce nevresim takımı arasından beğeninize hitap eden modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Odanızın dekorasyonunu tazeleyecek olan ürün yalnızca bir tık ötenizde Çiçek Sepeti’nde… Aradığınız ürüne hızlıca ulaşabilir, özelliklerini inceleyerek güvenle sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.