Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

New Well Ürünleri

35 yılı aşkın bir süredir kozmetik sektöründe faaliyet gösteren Makyaj Kozmetik, New Well markasıyla renkli kozmetik ve saç bakım ürünleriyle de kendini kanıtladı! Yüksek kaliteye sahip geniş ürün yelpazesi ile New Well ürünleri, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

New Well markası; kadınların yaşamlarındaki değişmeyen ihtiyaçları arasında yer alan makyaj, cilt bakımı, saç bakımı, tırnak bakımı alanlarında ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Cilde dost ürünleriyle tekli ya da set halinde ürün dağılımına sahip New Well markası, profesyonel bir kozmetik deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Tüm çeşitleriyle New Well ürünlerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilir, online alışveriş ile siparişinizi kolayca verebilirsiniz.

New Well ile Renkli Kozmetik

New Well markasının yüksek kapatıcılığa sahip fondötenleri, markanın bilinmesinde ve kullanılmasında oldukça etkili oldu. Cilt tonunu dengeleyerek, ciltteki kusurları kapatan ve pürüzsüz bir görünüm kazandıran bu fondötenler; markanın en sevilen ürünlerinden. Porselen makyaj uygulamalarında sıklıkla tercih edilen New Well markasının diğer tüm ürünlerini de avantajlı fiyatlar ve indirimler ile ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!

Makyajını bir sonraki adıma taşımak isteyenler, cilt ve saç bakımına önem verenler, New Well markasında aradıkları ürünleri bulabilirler. Makyaj ve bakım ürünlerinin uygulanmasında yardımcı olan profesyonel fırçalar ve makyaj süngerleri de olan New Well markasının tüm markasının ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.