İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Newborn ÇiçekSepeti’nde!

2016 yılında Türkiye’de üretime başlayan Newborn çocuk ayakkabıları, bebeklerin narin ayaklarını koruyarak özgür hareket edebilmelerini sürdürmek amacıyla kuruldu.Yazın sıcak ve çakıllı plajlarda zorluk çeken, havuz başlarında kayıp düşen miniklere birbirinden sevimli karakterler ve renkli tasarımlarla çözüm sunuyor.

Ebeveynlerin güvenini, tasarımıyla de çocukların büyük beğenisini kazanan Newborn ÇiçekSepeti’nde!

Miniklerin Ayağını Yerden Kesecek Tasarımlar

Newborn deniz ayakkabıları, miniklerin yakıcı kumlar üzerinde rahatça gezmelerini sağlamak ve minik ayakların dış çevreden gelebilecek taş ve çakıl parçalarından korumak amacıyla geliştirildi. Miniklerin ayağını yerden kesecek çocuk deniz ayakkabısı modelleriyle kısa sürede büyük küçük herkesin dikkatini çeken marka, kalitesiyle de büyük beğeni topluyor. Kullandığı üst segment materyal, hafif yapısı ve kauçuk tabanıyla hem plajda hem deniz içerisinde kullanıma imkan sunan Newborn deniz ayakkabısı, tabanının altında yer alan su boşaltım kanalları sayesinde de hızlıca kurumaya imkan sağlıyor.

Bir diğer Newborn ürünü olan havuz ayakkabısı, ıslak seramik üzerinde yürürken yaşanabilen kazaların önüne geçmek amacıyla üretilen ve özel taban yapısıyla kayma riskini en aza indiriyor. Çorap formunda tasarımıyla da oldukça pratik bir kullanım sunuyor. Lastikli bilek kısımlarıyla havuz içerisinde de rahatça kullanılabilen ürün, nefes alan ve çabuk kuruyan kumaş yapısıyla da minik ayakların ıslak kalmasının önüne geçiyor. Çorap formunda olan yapısı ve kaymayı azaltıcı tabanı ile havuz dışında kreş ayakkabısı olarak da kullanılabilen Newborn, 18 numaradan başlamasıyla da geniş bir yaş aralığına hitap ediyor. Oldukça esnek tasarımı ile çocukların hareketlerini kısıtlamayan Newborn havuz ayakkabısı, banyodan, havuza, kreşten plaja kadar pek çok alanda kullanım imkanı sağlıyor.

İster havuzda, ister denizde isterseniz de ilk adımlarına kadar evde tam bir koruma sağlayan Newborn ürünleri, özellikle yeni doğan bebekler için üretilen Newborn panduf modellerini de içeriyor. Siz de bebek dostu malzemelerle üretilmiş, ergonomik ve şık Newborn ürünlerini ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com üzerinden inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri, online alışverişe özel indirim ve kampanyalarla satın almak için hemen alışverişinize başlayın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.