Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Nihaleler

Koruyucu özelliğinin yanında görsel olarak da şık tasarımlara sahip nihaleler beğeninizi kazanacak ürünler arasındadır. Farklı materyallere sahip olan bu ürünler ile şık sofralarınıza ya da günlük kullanımınıza uyan modellerin sahibi olabilirsiniz. Yuvarlak, kare, çiçek desenli, dokuma gibi tasarımları bulunan bu ürünler tencere, çaydanlık gibi eşyaların altına konularak koruma sağlarken silikon yapılı olanların üstünde yer alan desenler pasta ve kurabiyelerinizi şekillendirmek için de kullanabileceğiniz pratik ürünlere dönüşür. Farklı kullanımlarda size eşlik edebilecek nihale modellerinin birçok çeşidine ÇiçekSepeti üzerinden siz de kolay bir şekilde ulaşarak mutfaklarınızda pratik yardımcıların sahibi olabilirsiniz.

Çeşitlilik Sağlayan Nihale Modellerinin Yapısı

Sıcaklığı sofra gibi eşyaların üstüne vermeyi ve bu ürünlerin zarar görmesini engelleyen nihale modelleri çeşitli tasarımları ile mutfaklarınızda işlevsel ürünler arasına girer. İşlevselliğinin yanında görsel olarak da sunumların tamamlayıcı unsurlarından biri haline gelen nihalelerin birçok farklı materyalden oluşan modelleri bulunur. Silikon nihaleler esnek yapıları ile her alanda kolay bir şekilde saklanabilir ve yer kaplamaz. Ayrıca bu ürünler nihale özelliğinin yanında fırın tutacağı, pasta ve kurabiye şekillendirici olarak da kullanılabilir. Farklı kullanım alanlarına sahip olan silikon nihale modellerinin dışında ahşap, metal, kumaş, örgü, melamin ve seramik nihale modelleri de vardır. Ağırlık, renk, tasarım gibi farklılıklara sahip bu nihale modelleri dilediğiniz yapıda bir ürün sahibi olmanızı da kolaylaştırır. Günlük kullanıma ve misafir sofralarına uyan tasarımları ile öne çıkan çeşitli yapılardaki nihaleler ile siz de sofralarınızı şık bir görüntüye kavuştururken güvenli bir duruş da sağlayabilirsiniz. Silikon ve metal gibi bütün farklı yapıdaki nihale modellerine ÇiçekSepeti üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilir, aradığınız her türlü yapıya sahip ürünün farklı tasarımlarını bulabilirsiniz.

Şık Tasarımları ile Nihale Modelleri

Çeşitli yapıları ile öne çıkan nihalelerin farklı tasarımları da bulunur. Silikon nihale modelleri, kare ve yuvarlak gibi klasik tasarımların yanında çiçek desenine sahip şekilleri ile de görsel olarak öne çıkar. Düz bir şekle sahip silikon nihale modellerinin üstünde yer alan baklava, çiçek, kare, yuvarlak, petek gibi desenler pastalarınızı şekillendirmede kullanabileceğiniz pratik şekillendiriciler halini de alır. Şık görüntüsü ile nihale olarak da sevilerek kullanılacak bu modeller farklı işlevlere sahip tasarımları ile mutfaklarınıza kolaylık getirir. Metal nihale modelleri gold ve gümüş renkleri ile şık sofraların vazgeçilmez ürünleri arasında yerini alır. Yuvarlak metal şeritlerin birleştirilmesi ile meydana gelen bu modeller yanmaz ve paslanmaz çelik özelliğine sahiptir. Özel sofraların tamamlayıcı unsurlarından olan metal nihale modellerinin yanında renkli yapıları ile de beğeni kazanan seramik nihaleler vardır. Çini işleme desenlere sahip seramik nihale modelleri renkli sofralarınızı daha canlı bir hale getirmenize de yardımcı olur. Bu renkli tasarımlar ahşap modellerde de karşınıza çıkar. Sade ahşap görüntüsünün yanında renkli baskıları ile de beğeni kazanan ahşap nihaleler oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bunların dışında örgü yapıya sahip nihaleler de fark yaratan tasarımları ile ilgi çeker. Bütün bu nihale modellerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Nihaleler ÇiçekSepeti’nde

Farklı yapı ve tasarımları ile çeşitli kullanım alanlarına sahip nihaleler ÇiçekSepeti ile uygun fiyatlı şekilde size sunulur. Çeşitli boyutlara sahip olan nihalelerin kendinden desenli ya da baskılı modelleri, görsel olarak da koruma amaçlı da sıklıkla sofralarınızda nihale tercih etmenizi sağlar. ÇiçekSepeti, ihtiyacınız olan modelleri geniş ürün haznesi ile size sunarken farklı model arayışında olanlara da çeşitli fikirler verir. Siz de evinizde birbirinden güzel nihaleler kullanmak ve bunlara uygun fiyatlı bir şekilde sahip olmak istiyorsanız ÇiçekSepeti üzerinden ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, her türlü ürünün uygun fiyatlısına ulaşabilirsiniz.