İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Nikah Düğün Giyim

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte düğün ve nikâh davetleri de artmaya başlar. Nikâh ve düğünlerde gecenin en dikkat çeken görüntüsüne ulaşmak istiyorsanız, aksesuar tercihinize dikkat etmelisiniz. Sade bir nikâh elbisesini ışıltılı ve şık bir parçaya dönüştürmek için saç tokası ya da ayakkabı tercih ederek istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. Düğünün başrolü sizseniz ve tarzınızı düğününüzde de göstermek istiyorsanız küçük dokunuşlar ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Eşinizle beraber uyumlu bir çift olmak için yaka çiçeğini gelin çiçeğine uygun bir şekilde seçerek bütün bir görünüm elde edeceksiniz. Küçük detaylar ile özel günlerinizi unutulmaz hale getirebilirsiniz. 

Gelin Buketi ve Yaka Çiçeği Uyumu

Düğün ve nikâhlar için gelin çiçeği buketi oldukça önemli bir detaydır. Buket tercihinizi yaparken eşinizin de sizinle uyumlu olması tercihiniz ise yaka çiçeği tercih edebilirsiniz. Gelin çiçeği ile aynı malzemeden üretilen yaka çiçeği kullanarak bütün bir görünüm oluşturacaksınız. Düğün konseptinize göre çiçek tercihi yapabilirsiniz. Kuru güllerden ya da şakayık çiçeğinden oluşan buket ile gelinliğinize hareketlilik katabilirsiniz. Sizin tercihiniz, sade bir nikâh ise yapay kuru güllerden bir çiçek ve yaka çiçeği ile sadelikten vazgeçmemiş olacaksınız. Yaka çiçeği zarif bir dokunuştur, takımlara hareket katar. Yaka çiçeği tercihiniz ile zarif ve şık bir görünüm elde edeceksiniz. 

Gelin Saç Tokası ile Zarif Dokunuşlar 

Gelinliğinizin çok daha göz alıcı görünmesini istiyorsanız gelin saç tokaları ile bütünlüğü yakalayabilirsiniz. Gelinliğinizin modeline ve düğün konseptinize göre farklı saç tokası modellerini değerlendirebilirsiniz. Düğününüze bahar esintisi katmak için çiçek motifli tokalar tercihleriniz arasında yer alabilir. Orkide saç tokasıyla saçınıza hareket katan romantik bir dokunuş kondurabilirsiniz. Klasik ve daha şık bir görünüm için kadife ışıltılı toka çeşitlerini de kullanabilirsiniz. Sade bir topuz ya da açık saç modellerinde çiçek tokalar oldukça şık durur.  Örgü modeller tercih edecekseniz taşlı tokalar kullanarak ışıltılı bir görünüm oluşturabilirsiniz. Saç ve gelinlik modelinize göre tüm toka modellerini değerlendirebilirsiniz. Kır düğünü konsepti tercih edenlerdenseniz papatya taçları tercih ederek konsepti saçınıza yansıtabilirsiniz. Aksesuarlar görüntünüzün tamamlayıcı bir unsuru olarak en özel gününüzü unutulmaz hale getirir. 

Gelin Tacı ile Prenses Gibi Hissedin

En özel gününde kendini prenses gibi hissetmek isteyen gelinler için gelin tacı, ışıltısı ile bu hissi size yansıtacak bir aksesuardır. Topuz şeklinde ya da açık saç modellerinin hepsi için gelin tacını kullanabilirsiniz. Tarak şeklindeki dişleri saçınıza kolaylıkla tutunur ve düğün boyunca sizi rahatsız etmeden görüntünüzü tamamlar. Sadece düğünler için değil nikâhlar içinde gelin tacı kullanabilirsiniz. Elbisenize uygun sade ya da ışıltılı tasarımlardan birini tercih ederek romantik bir görünüm elde edeceksiniz. 

Rahatına Düşkün Gelinler için Gelin Ayakkabısı 

Konforumdan taviz veremem diyen gelinlerdenseniz eğer yüksek topuklu, şık dantel tasarımlı spor gelin ayakkabısı tercih edebilirsiniz. Tüm gece boyunca ayaklarınızı rahatsız etmeyen bu konforlu ayakkabı şık tasarımıyla da günlük görünümden sizi uzaklaştırır ve gelinliğiniz ile bütün bir görünüm sağlar. Dantel şeffaf detaylar gelinliğinizin dantel detayları ile uyum sağlar. Nikâh törenleri için de oldukça şık bir tercih olan bu ayakkabı modelini daha sonra günlük hayatınızda da kullanmaya devam edebilirsiniz. ÇiçekSepeti düğün ve nikâhlar için aradığınız tüm aksesuarları size bir arada sunar. Aksesuarlarınız için zaman kaybetmeden tek tık ile aradığınızı ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgileri ürün açıklamasından edinerek, bütçenize uygun ürünleri görebilirsiniz. ÇiçekSepeti geniş ürün yelpazesi ve her bütçeye uygun seçenekleri ile size daha kolay seçim yapma imkanı verir.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.