İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Nike ÇiçekSepeti'nde!

Dünyanın en bilinen markalarından biri: Nike! 1971 yılından beri dünyada sportif giyim dendiğinde akla ilk gelen markalardan olan Nike, yenilikçi ve kaliteli ürünleriyle her dönem dikkat çekiyor ve seviliyor. Nike modelleri, ÇiçekSepeti’nde!

İnsanların potansiyelini genişletmek için mümkün olan her şeyi yapmayı hedefleyen Nike, bunu yaparken sporda yenilikler yaratıyor ve ürünlerini daha sürdürülebilir bir hale getiriyor. Kadın, erkek ve çocuklar için geliştirdikleri ürünleriyle Nike, size sporda bir adım öteye taşıyacak kaliteyi ve fonksiyonelliği sunuyor. Siz de uygun fiyatlı Nike ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İkonik Nike Ürünleri

Her yıl yenilenen koleksiyonuyla Nike, spor dünyasında takip edilen ve yeni tasarımları da merakla beklenen bir marka. Ayakkabıdan şorta, çoraptan çantaya koleksiyonunda birçok ürün bulunan Nike’ın en bilinen modeli ise Air Force. Retro modele sahip bu serinin, kadın, erkek ve çocuklar için seçenekleri de bulunuyor. Maksimum rahatlık ve klasik stilin sportif versiyonu olan bu ayakkabı, herkes tarafından çok beğeniliyor. İndirimli Nike ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Nike marka ayakkabı ve giyim ürünlerini avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Nike ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Nike; koşu, günlük, futbol, kaykay, tenis, golf ve daha birçok alanda geliştirdikleri ayakkabı, giyim ve aksesuar ürünlerine sahip. Siz de her sene koleksiyonunu yenileyen ve genişleten Nike ürünlerinden birine sahip olabilir, stilinizi güçlendirebilirsiniz. Yeni sezon ürünlerinin yanı sıra; outlet Nike ürünleri, birbirinden farklı modellerle şimdi ÇiçekSepeti’nde! Avantajlı Nike fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.