Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Nikwax ÇiçekSepeti’nde!

Markanın kurucusu Nick Brown, her yıl gittiği İskoçya tatillerinde yaşadığı deneyimler sayesinde markaya hayat verdi. Mevcut su yalıtım ürünlerinden memnun olmadığı için botlarını korumak için kendi tarifini yarattı. Onları yumuşatmadan ve temel destekleyici özelliklerini kaybetmeden su geçirmez hale getirmek önemliydi. Nick'in balmumu yani Nikwax, dikkate değer bir başarı öyküsünün başlangıcıydı. Deri çizmeler için yumuşatıcı olmayan bir su geçirmez cila o kadar etkiliydi ki, Nikwax markası altında yeni nesil bakım sonrası ürünler için standardı belirledi.

Su geçirmezliği geri kazandırmak için çeşitli su bazlı ürünler üreten dünyadaki ilk şirket Nikwax, birçok kullanım fonksiyonuyla iplerden çadırlara etkili bir çözüm sunuyor. Suya karşı direncini korumak için düzenli yardıma ihtiyaç duyan hemen hemen her şey üzerinde etkili Nikwax ürünleri ÇiçekSepeti'nde sizi bekliyor!

Kuru, Pratik ve Güvenli Nikwax

Birçok faydasının yanında Nikwax'ın kullanımı da kolaydır. Örneğin, giysiler için sadece normal bir yıkama programı olan bir çamaşır makinesinde kullanın. Nikwax ile su geçirmezliği etkinleştirmek için ıslak bir giysinin kurumasını beklemeye gerek yoktur. Ayrıca, Nikwax'ın kullanımı oldukça güvenlidir. Tüm ürünlerinin içeriği hem sizin için hem de çevre açısından zararsızdır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve florokarbon içermez. Ve elbette Nikwax sizi kuru tutar. Su bazlı Nikwax ürünleri, aerosol ürünlere göre daha yüksek konsantrasyonlarda su yalıtım maddesi sunar; 5 kata kadar daha konsantre! Nikwax, florokarbon ürünlerin aksine su geçirmezliği etkinleştirmek için ısıya ihtiyaç duymaz. Bu nedenle kurutma makinesinde kurutulamayan giysilerde bile çalışır. Yağışlı havalarda bile kuru ve rahat kalmanızı sağlar.

Siz de hayatınızı kolaylaştıracak Nikwax ürünlerine, evinizin konforunu terk etmeden ve kapınıza teslim edilecek şekilde ÇiçekSepeti aracılığıyla sahip olabilirsiniz.