İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Nilera ÇiçekSepeti'nde!

2005 yılında kurulan Nilera markası; kişisel bakım, ilaç, eczacılık ve kozmetik sektörlerinde geliştirdiği ürünler ile faaliyet gösteriyor. Nilera markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

İnsan ve çevre sağlığına büyük önem veren Nilera markası, ürünlerinde yasaklı ve sakıncalı maddeler konusunda da oldukça hassas davranıyor. Cildinizi en az sizin kadar düşünen Nilera markası, doğaya saygılı ürünleri ile herkes tarafından tercih ediliyor. Siz de uygun fiyatlı Nilera ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Cilt Bakımı ve Hijyen İçin Nilera Ürünleri

Nilera marka sabunlar, hem cilt temizliği hem de hijyen konusunda size ihtiyacınız olan bakımı sunuyor. Okyanus, frambuaz, elma gibi farklı çeşitleri bulunan Nilera markası; aynı zamanda bebekler için geliştirdikleri özel sabunlarla da dikkat çekiyor. Nilera sabunların içeriğindeki gliserin, temizlik ve nemlendirme konusunda oldukça etkili sonuçlar almanızı sağlıyor. İndirimli Nilera ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Nilera marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Nilera ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Günlük bakımınız için rahatlıkla kullanabileceğiniz Nilera sabunlara, benzersiz içerikleri ve ferahlatan kokuları ile sahip olabilirsiniz. Siz de avantajlı Nilera fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.