İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Nilfisk

HEPA filtre üreticisi Nilfisk, yüksek performans sunan filtreleri ile ÇiçekSepeti’nde! Tozların, polenlerin ve bakterileri en küçük partiküllerine kadar hapsetme özelliğine sahip HEPA ürünleri ile evinizde hijyen sağlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde yer alan uygun fiyatlı Nilfisk ürünleri arasından ihtiyacınıza ve elektrikli süpürge modeline en uygun olan seçeneğe kolayca sahip olabilirsiniz. Nilfisk fiyatları ürünün sahip olduğu detaylar doğrultusunda farklılık gösterir.

Hijyen Sağlayan Nilfisk Ürünleri

Yaşam alanlarındaki süpürme işlemini daha detaylı ve hijyenik kılan Nilfisk HEPA marka ürünler, farklı elektrikli süpürgelere göre farklı özelliklere sahiptir. Elektrikli süpürgenizden çıkan havanın %99.95’ini alerjik etkilerden arındıran HEPA ürünleri ile etkili bir süpürme işlemi yapabilirsiniz. Astım ve alerji hastalığı yaşayan insanlar ve bebekli aileler tarafından tercih edilen Nilfisk ürünleri elektrikli süpürgeler için ideal bir tercihtir. Kaliteli ve etkili özelliklere sahip Nilfisk ürünleri, süpürme işleminde tozu ortama geri bırakma sorunlarına karşı koruma sağlayarak yaşam alanlarının hijyenik kalmasını sağlar. Uygun fiyat fırsatları sunan indirimli Nilfisk ürünleri için ÇiçekSepeti’nde yer alan seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Evinizde Hijyen Sağlayın

Çoğu filtre, elektrik süpürgesine çekilen tozu ortama geri bırakır ve yaşam alanlarında alerjik etkiler yaşatan bir hava yaratır. Bu nedenle elektrik süpürgelerinde kaliteli bir filtre kullanmak önemlidir. Bu bakımdan evinizde hijyeni sağlamak için tercih edebileceğiniz Nilfisk ürünleri, farklı boyutlar ve özelliklere sahiptir. Bu sayede ihtiyacınıza en uygun ürün seçeneğiyle çok daha verimli ve güvenli bir süpürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Süpürgenizin filtre sisteminin bir parçası olan HEPA ürünleri ile yaşam alanınızdaki havanın hijyenik olmasını sağlayan özellikler sunan Nilfisk ürünleri için ÇiçekSepeti’ni tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri sayesinde HEPA marka ürünler ihtiyacınızı çoklu paketler halinde satın alabilir ve avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.