İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Nimo ÇiçekSepeti'nde!

1984 yılında kurulan Hünkar Ecza ve Medikal firmasının tescilli markalarından olan Nimo, medikal anlamda ihtiyaç duyduğunuz ürünleri sizin için geliştiriyor. Nimo markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Tamamen Türk markası olarak kurulan ve üretimini de bu doğrultuda gerçekleştiren Nimo markası; lateks eldiven, sıcaklık ölçer, oda derecesi, göğüs pompası, koltuk altı derecesi, göğüs pedi gibi çok yönlü bir ürün çeşitliliğine sahip. Siz de uygun fiyatlı Nimo ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Hayatınızı Kolaylaştıran Nimo Ürünleri

Kaliteli materyalden üretilen Nimo markasının ürünleri, bu özellikleri sayesinde uzun süreli kullanıma da uygundur. Yetişkinler, çocuklar ve bebekler için de kullanılabilen Nimo markası, tüm ailenin sağlığını en az sizin kadar düşünüyor. Ev konforunda kullanabileceğiniz ürünleri ile Nimo markası, hayatınızı kolaylaştıran tasarımları ve kullanım kolaylıklarıyla da dikkat çekiyor. İndirimli Nimo ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Nimo marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Nimo ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Medikal anlamda kaliteli ve güvenilir sonuçlar almak isteyenlerin tercihi Nimo markasından yana oluyor. Siz de Nimo ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Nimo ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.