Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Nişan Malzemeleri

Evlilik yolundaki en büyük adımlardan biri olan nişan merasimi, çiftler ve aileleri için büyük önem taşıyor. Bir mekanda ya da evde gerçekleştirilen nişan töreni için dekoratif anlamda birçok ürün kullanılıyor. Töreni güzelleştirmek ve eksiksiz tamamlamak için kullanılan nişan malzemeleri de bu özel günde herkesin işini kolaylaştırıyor. Konseptinize uygun olarak seçim yapabileceğiniz nişan organizasyon malzemeleri arasında en çok tercih edilenler ise nişan isimlik ürünleri oluyor. Evlenecek olan çiftlerin adının yazdığı bu isimlik, en güzel fotoğraflarınızı süslüyor ve konsepte sizden bir şeyler de ekliyor. ÇiçekSepeti’nde birbirinden çeşitli ve kaliteli nişan malzemeleri sizi bekliyor! Siz de uygun fiyatlı ürünler ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilir ve online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz!

Nişan Tepsisi Olmazsa Olmaz

Nişan törenlerinin demirbaşlarından biri tepsilerdir. Sade ve çık görünümleri ile nişan tepsisi seçenekleri, bu özel güne eşlik eden ana parçalar arasındadır. Üzerinde nişan yüzüklerinin, kurdelenin ve makasın yer aldığı bu tepsiler aynı zamanda farklı aksesuarlarla da süsleniyor. Günümüzde en çok tercih edilen nişan tepsisi modelleri arasında, epoksi nişan tepsisi geliyor. Dikkat çekici tasarıma sahip epoksi tepsiler ile en özel günleriniz dekoratif anlamda da zenginleşiyor. Mermer nişan tepsisi, tercih edilen diğer modeller arasında yer alıyor. Modern görünümüyle mermer tepsi modelleri, konseptinizin renklerine göre farklı tasarımlarla karşınıza çıkıyor. Klasiklerden vazgeçmeyenlerin tercihi ise gümüş nişan tepsisi oluyor. Şık görünümü ile geçmişten bugüne tüm nişan törenlerinin vazgeçilmezi olan bu nişan tepsisi, sonrasında da rahatlıkla kullanılabilir olması sayesinde işinizi kolaylaştırıyor.

Nişan törenine katılan misafirlere hediye edilecek çikolata ya da süs gibi ürünler de nişan tepsisi ile servis edilebiliyor. Siz de herkesin beğeneceği bir nişan çikolata tepsisi satın alarak, misafirlerinizin aklında ince detaylara verdiğiniz önemle kalabilirsiniz. Üzerine farklı düzenlerde çikolataların dizileceği bu tepsiler, sonrasında da kullanım kolaylığı sunuyor. Çay ve kahve servisi yaparken de kullanılabilen gümüş tepsiler, uzun süren dayanıklılığa da sahip. ÇiçekSepeti’nde bütçenize en uygun nişan tepsisi fiyatları sizi bekliyor! Konseptinize karar verdikten sonra istediğiniz tasarıma sahip nişan tepsisi modelleri arasından seçim yapabilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz.

Nişan Hediyesi Çeşitleri

Nişan tepsisi kadar önemli olan bir diğer ürün ise nişan hediyesi. Davetinize incelik gösteren katılan ve mutlu gününüzde yanınızda olan sevdikleriniz için hazırlayacağınız nişan hediyeleri, bu güzel günü de unutulmaz kılıyor. Nişan hediyesi çeşitleri arasında magnetler, şekerlemeler ya da kitap ayracı gibi özel hediyeler yer alıyor. Günümüzde ise en çok tercih edilenler sukulent nişan hediyesi ürünleri oluyor. Üzerinde nişanlınız ile isminizin yazdığı, bu özel günün tarihinin eklendiği sukulent nişan hediyesi, sevdiklerinizin elinde sevginiz gibi yeşermeyi bekliyor! ÇiçekSepeti’nde sevdiklerinizi mutlu edecek nişan hediyesi ürünleri arasından seçim yapabilir ve bütçeniz için en uygun modele karar vererek nişan töreninizin herkes tarafından hatırlanmasını sağlayabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Nişan Malzemeleri ÇiçekSepeti’nde!

Süslemeden tepsiye, hediyeden dekoratif ürünlere varana kadar aradığınız olan tüm nişan malzemeleri ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Nişan organizasyon malzemeleri arasında arama yaparken bütçenize göre filtreleme yapabilir ve bütçenizi sarsmadan alışveriş yapabilirsiniz. Binlerce seçenek arasında konseptinize ve tarzınıza en uygun modeller, nişan hediyesi gibi renkli ürünler ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek online sipariş yolu ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Güvenli alışveriş ve hızlı teslimat ile nişan töreninizden önce ihtiyacınız olan tüm ürünleri ÇiçekSepeti’nden karşılayabilirsiniz.