Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Nomadic Republic ÇiçekSepeti’nde!

Nomadic Republic, 2013 yılında keşfettiği ve önceden Meksika'dan getirip müşterilerine sunduğu ip sandaletleri, Türkiye'de daha kaliteli ve özgün modeller ile üretmek amacıyla, bir marka olarak yola çıkarak sizlerle buluşturuyor. Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği ve ürettiği butik, doğa dostu, çevreci, çok rahat ve hafif yeni nesil sandaletleri 2015 yılından beri üretiyor.

Rengarenk ve el emeği ürünleriyle Nomadic Republic, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Renkli ve Konforlu Nomadic Republic Ürünleri

Derin Mavi Ltd. Şti. çatısı altındaki Nomadic Republic, markasıyla tasarladığı ve koleksiyonunda bulunan tüm ürünler, tasarım tescillidir. İp sandaletler tamamen Türk kadınının el işçiliğiyle ve gururla üretiliyor. Sosyal sorumluluk bilinciyle kadın el emeğini destekleyerek kurulan marka Nomadic Republic'e ait atölye, Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde bulunuyor. Daha önce sosyal güvencesi olmayan ve tarım alanında çalışan kadınların el emekleriyle üretilen Nomadic Republic sandaletlerin her birini büyük bir özen ve emek sonucunda ortaya çıkarıyor. Antibakteriyel özelliğe sahip Nomadic Republic ip sandaletleri, dayanıklılığı ve sağlamlığıyla dikkat çekerken; ürünleri hem tatilde hem şehirde rahat ve şık olmak isteyenlere yeni bir alternatif olması amacıyla tasarlanıyor.

Konforlu ve renkli ürünleriyle Nomadic Republic, sandaletlerin yanı sıra şapka, çanta ve giyim gibi farklı kategorileri de ürün yelpazesinde bulunduruyor. Online alışverişe özel indirim ve kampanyalardan yararlanmak için hemen alışverişinize başlayın!