İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Nostaljik Araçlar

Retro tarzda üretilen nostaljik araçlar, ev dekorasyon ürünlerinden kişiye özel hediyelik eşyalara kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Farklı dönemlere ait izlerle tasarlanan nostaljik ürün çeşitlerini, kendi kullanımınız dışında yakınlarınız için de tercih edebileceğiniz ürünlerdendir. ÇiçekSepeti’nin nostaljik araçlar kategorisinde yüzlerce ürün seçeneği arasından en iyisini seçebilirsiniz!

Estetik Tasarımlı Nostaljik Ürünler

Bulunduğu her ortama estetik bir dokunuş yapan nostaljik ürünler hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz seçeneklere sahiptir.

 • Kişiye özel formlarla hazırlanan ürünler, özel gün kutlamaları için ideal seçenekler olmayı başarır.
 • Sevgiliye, eşe, aile bireylerine, iş arkadaşlarına ya da dostlara alınabilecek sıra dışı tasarımlı vintage hediye seçeneklerini kendi evinizde de kullanabilirsiniz.
 • Şık dekoratif eşyalar olan nostaljik ürünler, ışıklı fotoğraf çerçevelerinden aydınlatma ürünlerine, biblolardan müzik kutularına kadar birçok farklı üründen oluşur.
 • 60’lı, 70’li, 80’li ve 90’lı yılların izlerini günümüze taşıyan tasarımlar arasında heykeller, kar küreleri, duvar panoları ve objeler de yer alır.
 • Melek figürlü fanuslar, kişiye özel karikatürlü ahşap biblolar, gramofon ve radyo tasarımlı müzik kutuları ise büyük ilgi gören hediyelerdir.

Ünlü markalar tarafından tasarlanan ürün çeşitlerine ÇiçekSepeti’nin uygun fiyat seçeneğinden ve online alışveriş konforundan faydalanarak kolayca sahip olabilirsiniz!

Nostaljik ev yaşam ürünleri ile estetik dekorasyon fikirleri de geliştirebilirsiniz. Geçmişin izlerini fonksiyonel ev eşyalarıyla birleştiren tasarımlar, farklı ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur.

 • Klasik ve modern dekorasyonlara kolayca uyum sağlayan ürünleri, evinizin tüm yaşam alanlarında kullanabilirsiniz.
 • Nostaljik tasarıma sahip LED ışıklı fotoğraf çerçevelerini, salon duvarınıza asarak unutamadığınız anların fotoğraflarını sergileyebilirsiniz.
 • Değirmen veya dönme dolap formunda tasarlanan ahşap fotoğraflıklar ise sehpa üzeri kullanımı için uygun dekoratif eşyalar olmayı başarır.
 • Işıklı kar küreleri, geçmişi hatırlatan tasarımlar sunan biblolu masa lambaları, ünlü kişilerin heykelleri, ay formunda üretilen gece lambaları ve aşk konseptiyle hazırlanan teraryum seçenekleri şık tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olur.
 • Retro tarzda üretilen radyo ve gramofon müzik kutularının yanı sıra eski tasarımlı ama yeni teknolojili radyoları, yatak odası, salon ve çalışma odası gibi yaşam alanlarınızda değerlendirebilirsiniz.
 • Ev ve ofis dekorasyonuna uyum sağlayan nostaljik dekoratif ürün çeşitleri, yakın dostlarınıza ve iş arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz şık ve işlevsel armağanlardır.

Nostaljik Hediye Önerileri

Yeni yıl, Sevgililer Günü, Anneler Günü ve doğum günü gibi özel gün kutlamalarında nostaljik hediyeleri, nostaljik araçları tercih ederek sevdiklerinize sıra dışı bir armağan verebilirsiniz. Retro tarzda üretilen dekoratif biblolar, objeler, araçlar ve fonksiyonel ev eşyaları size birçok model sunarak seçim yapmanızı kolaylaştırır.

 • Kız kardeş biblolu gece lambaları, kardeşinize veya ablanıza hediye edebileceğiniz anlamlı bir hediye olmayı başarır. Sevgililer Günü için tasarlanan biblolu gece lambalarını da değerlendirebilirsiniz.
 • Kişiye özel Spotify fotoğraflı MDF plak tablo çeşitleri, sevgilinizle yaşadığınız özel anları ölümsüzleştirmek için iyi bir fırsat sunar. Spotify QR kodu telefonunuzdan okuttuğunuzda şarkınız hemen çalmaya başlar.
 • Atlıkarınca gibi sıra dışı formlara sahip şık tasarımlı müzik kutularını, iş arkadaşlarınıza armağan etmeyi düşünebilirsiniz.
 • En yakın arkadaşınızın doğum gününde ona, en iyi arkadaş temalı, fotoğraflı ve çevirmeli ahşap müzik kutusu hediye edebilirsiniz. Işıklı duvar fotoğraf çerçevesi de uygun olur.
 • Nostaljik sehpalı, ahşap görünümlü ve gramofon tasarımlı müzik kutusu çeşitlerini, terfi eden bir arkadaşınıza ya da ev değiştiren dostunuza hediye edebilirsiniz.
 • Telefon kulübesi şeklinde tasarlanan Işıklı, müzikli ve püskürtmeli kar küresi modelleri ise mükemmel bir ev hediyesidir.

Onlarca dekoratif eşya modeli sunan ÇiçekSepeti’nin uygun fiyatlı nostaljik araçlar kategorisine hemen göz atarak ihtiyacınız olan ürünleri en uygun fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz!