Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Nuby ÇiçekSepeti’nde!

Nuby son 35 yıldır, ebeveynlerin ve çocukların hayatlarını kolay, basit ve eğlenceli hale getirmeye çalışıyor. En yüksek kalite standartları, küresel trendler ve sürekli ürün geliştirme, markanın ebeveynlere bebeklerinin gelişimi için ihtiyaç duydukları her şeyi sunmasına yardımcı oluyor.

Siz de bebeğinizin ihtiyacına en uygun emzik, biberon, mama kabı, silikon alıştırma bardakları gibi yüzlerce farklı Nuby ürününü ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Nuby Ürünleriyle Eğlenceyle Beslenen Bebekler

Nuby ürünleri, doğadan ilham alır ve siz ve bebeğiniz için en iyi, en güvenli ve en basit seçenekleri sunar. Marka, bebeklerin ve ebeveynlerin hayatlarını daha kolay, daha basit ve daha eğlenceli hale getiren yüksek kaliteli, yenilikçi ürünler sunmaya kendini adamıştır. Renkli tasarımlarıyla Nuby ürünleri, bebeklerin beslenme sürecini eğlenceli bir boyuta taşır.

Nuby uzmanlığı, bebekleri gelişip büyüdüğünde ebeveynlerin karşılaştıkları tüm önemli ve heyecan verici aşamaları kapsar ve ebeveynlik yolculuğu boyunca önemli kararlar almalarına yardımcı olur. Nuby markası besleme, sütten kesme, yatıştırıcı, oyun, banyo ve çocuk bakımını kapsar ve tüm kategorilerinde patentli yeniliğe sahiptir. Araştırma, tasarım, yenilik ve fikri mülkiyet korumasına yaptığı önemli finansal yatırım, markayı teknoloji ve tasarımda ön planda tutuyor ve dünya çapında en hızlı büyüyen bebek markası olmasını sağlıyor.

Emzik, biberon, mama kabı, silikon alıştırma bardakları gibi Nuby ürünleri, en yüksek standartlarda geliştirildiğini, araştırıldığını ve üretildiğini bilerek, güvenli bir şekilde büyümenin en harika deneyimlerinin tadını çıkarabilmeleri için ebeveynlerin ve çocukların hayatlarını kolay, basit ve eğlenceli hale getirmeye çalışıyor. Bpa kullanılmayan, rengarenk ve çocuk dostu ürünleri, online alışverişe özel indirimlerle satın almak için alışverişinize hemen başlayın!