Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Nutrend ÇiçekSepeti’nde!

Çek Cumhuriyeti merkezli Nutrend, Avrupa’nın lider spor gıdası ve aktif yaşam tarzı gıda üreticilerinden biridir. 2017 yılında Nutrend sadece yerel piyasasında değil dünyaya açılmış bir marka olarak 24. yılını kutladıktan sonra bu motivasyonuyla büyümesini her geçen gün devam ettirmektedir.

Nutrend ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Gücünüze Güç Katacak Nutrend Ürünleri

Nutrend ürünleri 40’dan fazla ülkede tüketime sunulmaktadır. Geniş ürün yelpazesi, en son teknoloji ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı Nutrend’i spor gıdası ve aktif yaşam tarzı gıdalarında Avrupa’nın önde gelen üreticileri arasına katmaktadır. Whey protein içeren ürünler konsantre, dana proteini, kazein gibi kas kütlesinin gelişmesini ve toparlanmasını sağlayan bileşenlerden oluşuyor. Nutrend ürünleri fiziksel aktivite öncesi karbonhidrat depolarını artırmak ve spor sonrası fiziksel aktivite sonrası toparlanmayı hızlandırmak için tasarlanmıştır. Sporcuların kas kütlesinin korunumu, yenilenmesi ve yapılanması için kompleks karışımları ürünlerinde bir araya getiren Nutrend, zengin içerikleriyle toz, tablet gibi farklı formlarda ürünler üretiyor.

Kolay sindirilebilir formlarda, bağışıklık sistemini destekleyen, büyümeyi olumlu yönde etkileyen ürünlerinin yanı sıra veganlar için de beslenme destekleyici ek gıdalar üreten Nutrend, birçok farklı spor severe hitap edebilmeyi başarıyor. Kas kütlesini artırmak dışında yağ kütlesini azaltmak, sporda dayanıklılığı artırmak ve fiziksel - zihinsel yorgunluğu azaltmak için tasarlanan ürünler, markanın geniş ürün yelpazesinde bulunuyor.

Tüm Nutrend ürünlerini incelemek, online alışverişe özel indirimlerle avantajlı bir şekilde alışverişinizi tamamlamak için hemen ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz!