Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Nutri-Canin ÇiçekSepeti'nde!

Evcil hayvanlarınızı hem sağlıklı hem de lezzetli ürünler ile beslemek istiyorsanız Nutri-Canin ürünleri tam size göre. Kedi ve köpekler için farklı yaş gruplarına uygun yaş ve kuru mama çeşitleri bulunur. Aynı zamanda geniş çeşitliliğe sahip lezzet seçenekleri bulunan mamaları sayesinde evcil hayvanınızın sevdiği tadı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Nutri-Canin, katkı maddelerinden uzak doğal içeriklidir, yüksek oranda et içerir ve tahıl içermez. Çünkü tahıllı mamalar yüksek oranda karbonhidrat içerdiğinden obezite ve sağlık problemlerine yol açabilir. Bu yüzden Nutri-Canin ürünlerinin çoğunluğu protein içerir. Yaş mama, kuru mama, ödül maması ve salam şeklinde çeşitleri bulunur. İçerik olarak da kuzu, sığır, ördek, somon, geyik gibi etler bulunur ve tatlı patates gibi yardımcı besinlerle tamamlanır.

Evcil Hayvana Uygun Nutri-Canin Seçimi

Evcil hayvan mamalarının seçiminde yaşa ve kalori içeriğine dikkat etmek çok önemlidir. Yavrular daha hareketli ve enerjik olduklarından daha yüksek kaloriye ihtiyaç duyarlar. Yaşlı dostlarımız ise yüksek kalori alırlarsa bunu yakamayacakları için kilo alırlar ve sağlıkları bozulur. Yaşlı köpekler için kalori miktarına dikkat ederken yavru köpekler için ise kolay sindirilebilir olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü yavrular henüz gelişim sürecinde olduklarından sindirim sistemleri zamanla gelişecektir. Bu yüzden Nutri-Canin, yaşa uygun içeriklerde üretilmiştir ve sizlere Nutri Canine Tahılsız Kuzulu Yavru Köpek Konservesi ve Nutri Canin %92 Kuzu Tahılsız Yaşlı Köpek Konservesi gibi ürünler sunar.

Nutri-Canin Ürünleri Fiyatları

Nutri-Canin fiyatları, türüne, içeriğine ve gramına göre değişiklik gösterir. Uygun fiyatlı Nutri-Canin ürünleri için ÇiçekSepeti Nutri-Canin kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan mamayı uygun fiyatlı bir şekilde stoklayabilirsiniz. ÇiçekSepeti güvencesiyle indirimli Nutri-Canin ürünleri sadece bir tık uzağınızda.