Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Nutri Feline ÇiçekSepeti’nde!

Kedilerin sağlıklı ve kaliteli beslenmesine katkıda bulunan Nutri Feline ürünleri sayesinde sevimli dostlarınızın daha uzun bir hayat yaşayabilmesine yardımcı olabilirsiniz. Nutri Feline yaş mama çeşitleri, zengin ürün yelpazesi sayesinde hemen hemen her cinsten kediye hitap eder. Kediler tarafından afiyetle tüketilen outlet Nutri Feline ürünlerini ÇiçekSepeti ile hemen satın alabilirsiniz.

İçeriğindeki yüksek et oranı ile kedi mamaları arasında fark yaratan Nutri Feline ürünleri, tahılsız mama çeşitleri ile evcil hayvanların sağlığının korunmasına yardımcı olur. Yaş kedi mamaları, dengeli yağ oranları sayesinde sağlıklı bir öğün haline gelir. Bununla birlikte mamalarda bulunan protein kedilerin kemik sağlığına katkı sağlarken yağ oranı tüylerinin daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur. Farklı çeşitleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahip olan uygun fiyatlı Nutri Feline ürünlerini beslediğiniz kedinin ırkına ve ağırlığına göre seçebilirsiniz. Nutri Feline kedi maması, yapay renklendirici ve aroma içermeyen doğal yapıları ile kedilerin günlük beslenme ihtiyacını giderir. Ayrıca aşırı tüy dökme ve sindirim problemleri gibi beslenme kaynaklı sorunların oluşmasını da minimuma indirir.

Kedileri Mutlu Eden Nutri Feline Kampanya Ürünleri

Yüksek protein ve yağ içerikleriyle desteklenen Nutri Feline kedi mamaları, sevimli dostlarınızın hem sağlıklı hem de uzun ömürlü bir yaşam geçirmelerine destek olur. Bolca vitamin ve mineralden oluşan ürünler, ideal gramajlı paketleriyle bozulma riskini en aza indirir. Eğer kediniz açılan konserve kutusunun tamamını tüketmediyse ürünü buzdolabında saklamalısınız. Günlük beslenme ihtiyacına göre üretilen birbirinden lezzetli mama çeşitleri, kedilerin gönlünü fethetmeyi başarır. Nutri Feline fiyatları, konservenin içerisinde yer alan yiyeceklere ve çeşitliliğine göre farklılık gösterir.

Siz de hem dengeli hem sağlıklı hem de lezzetli olan indirimli Nutri Feline ürünlerini ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla tek tıkla satın alabilir, kedinizin enerjik bir hayat sürmesine yardımcı olabilirsiniz.