İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Nuxe ÇiçekSepeti'nde!

Kozmetik alanında dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olan ve Fransa’da üretilen Nuxe, kadınların ve erkeklerin günlük rutinine eşlik eden kişisel bakım ürünleri geliştirir. Doğanın sunduklarını profesyonel kimyagerlerin deneyimleri ile birleştiren marka, farklı özelliklere sahip kozmetiklerle günün her anında kullanabileceğiniz ürünler sunar. Farklı yaş ve cinsiyetten kullanıcılara seslenen bu ürünler, herkesin ihtiyaç duyduğu bakımı yapabilmesine imkan sağlar. ÇiçekSepeti ile siz de indirimli Nuxe ürünleri satın alabilir, kişisel bakımınıza profesyonel bir dokunuş yapabilirsiniz.

Doğal Güzelliğin Kaynağı Nuxe Ürünleri

Nuxe bir kozmetik markası olarak kullanıcılarına doğallık vaadinde bulunur. Doğal olanın mümkün olduğunca az işlenerek sunulduğu Nuxe markalı ürünler, hem size hem de çevreye zarar vermeyecek şekilde geliştirilir. Nuxe bu vaatle geliştirdiği ürünlerle kişisel bakımın yanı sıra, masaj ve spa deneyimlerinize de eşlik eder. Bunun için son derece etkili Nuxe kuru yağ ve esanslar ile aromatik yağlar üreten marka, benzersiz olanı sunma hedefiyle hareket eder.

Dünyanın Tercih Ettiği Marka

Sürekli gelişim ve değişime açık Nuxe Paris laboratuvarlarında titizlikle hazırlanan ürünler, tüm dünya üzerinde kadınların ve erkeklerin tercih ettiği mükemmel bakımı sunar. ÇiçekSepeti’ne özel Nuxe fiyatları ile alışveriş yaparak siz de bakımınıza doğanın etkileri ekleyebilir, Nuxe’un hassasiyetle geliştirdiği ürünler sayesinde kişisel bakımınızı güvenle yapabilirsiniz. Burada uygun fiyatlı Nuxe ürünleri online alışveriş imkanı ile sizlere sunulur. Vakit kaybetmeden sayfayı inceleyerek ürünleri sepetinize ekleyebilir, kısa süre içinde deneyimlemeye başlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.