Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ofçay ÇiçekSepeti'nde!

1985 yılında kurulan Ofçay markası, yüksek standartlarda ürettikleri çaylar ile Türkiye’nin önde gelen markaları arasında yer alıyor. Köklü bir geleneğe sahip Ofçay markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Dökme, bardak ve demlik poşet çay seçenekleri ile Ofçay markası, farklı aromalara ve dem oranlarına sahip çayları ile dikkat çekiyor. Karadeniz’in çay bahçelerinden toplanan filizler ile hazırlanan Ofçay marka ürünler, hayatınızın her anında lezzetleri ile size eşlik ediyor. Siz de uygun fiyatlı Ofçay ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Lezzetli Ofçay Ürünleri

Çay tiryakiliğinde önde gelen ülkelerden olan Türkiye, çay seçiciliğinde de aynı başarıya sahip. Çayın demini, rengini, kalitesini ve lezzetini ön planda tutan Ofçay markası; yeniliklerin öncüsü olan markalar arasında. Köşeli demlik poşet ürünü ile çay sektöründe adından söz ettiren Ofçay, birbirinden farklı ürün çeşitleriyle de portföyünü zenginleştiriyor. Ofçay Efsane Filiz Siyah Dökme Çay, Ofçay Tiryakisine Dökme Çay ve Ofçay Hazine Zengin Dem Demlik Poşet Çay, markanın en çok tercih edilen ürünlerinden. İndirimli Ofçay ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Ofçay marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Ofçay ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Siz de Ofçay ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Ofçay ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.