Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ofis Dolabı Rafları

Ev ve ofis gibi yaşam alanlarınızda ofis dolabı ve raflar ile şık bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Duvara monte edilen veya ayaklı modeller ile yaşadığınız ortamdaki eşyalarınızı düzenleyebilmeniz mümkün. Modern tasarımı ile her dekorasyon anlayışına anında uyum sağlayan raf modelleri, dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanılır. Metal, ahşap, plastik detaylar ile hazırlanan en kaliteli ve ucuz raf çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Cam, metal ve ahşap kapaklı modeller arasından ihtiyacınıza ve dekorasyonunuza uyan modeli tercih edebilirsiniz.

Çok Amaçlı Ofis Dolabı Modelleri

Çekmece, dolap ve raylı sistemi olan çok amaçlı ofis dolabı modellerini hem işyerinde hem evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ofislerde dosya ve kırtasiye malzemelerini saklayabileceğiniz raflı dolapları evinizde banyolarda da kullanabilmeniz mümkün. Çok amaçlı kullanıma sahip kapaklı ve çekmeceli dolap modelleri, banyonuzdaki fazla eşyalarınızı ortadan kaldırır. Tuvalet kağıdı, havlu, bornoz, temizlik malzemeleri gibi eşyalarınızı bu dolap modelleri ile muhafaza edebilirsiniz. Elbise ve ayakkabı dolabı olarak kullanılan modeller ile antrelerin atmosferini değiştirebilirsiniz.

Ofis dolabı ve rafı;

  • Kompakt tasarıma sahip olduğu için yerden tasarruf etmenizi sağlar.
  • Birinci sınıf kaliteli malzemeden üretilir.
  • Geniş iç hacme sahip dolapları ile saklama alanı sunar.
  • Raylı sisteme sahip çekmeceleri uzun süre dayanır.
  • Modern görünümü ile her yaşam alanına uyum sağlar.

Kapak kısımlarında çarpışma önleyici fren sistemi ile sessiz bir kullanım sunar. Bu sayede güvenli ve derli toplu bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Şık Tasarıma Sahip Kitaplıklar

Ofis ve ev gibi alanlarda kitapları düzenli şekilde sergileyebilmek için metal detayları olan kitaplık modellerini tercih edebilirsiniz. Modern bir görünüme sahip olan bu kitaplık modelleri, farklı ebatlarda üretilir. Çok katlı ve az katlı seçenekler arasından ihtiyaç duyduğunuz büyüklükte kitaplık modellerini yaşam alanlarınıza dahil edebilmeniz mümkün. Ofis dolabı ve kitaplık modelleri, ayarlanabilir plastik ayakları ile pratik kullanım sunar. Kapaklı dolap kısımları da içeren kitaplık modellerini yan yana birleştirerek büyük bir kütüphane köşesi oluşturabilirsiniz. Çoklu kullanıma fırsat veren kitaplık modelleri zarif bir tasarıma sahiptir. Profesyonel ve özel yaşamınızda kullandığınız kitap, dosya, biblo, aksesuar gibi eşyalarınızı düzenleyebilir ve sergileyebilirsiniz.

İşlevsel Plastik Organizer Kutular

Çocuk odası, salon, oturma odası gibi yaşam alanlarınızda plastik organizer kutuları kullanabilirsiniz. Dergi, kitap, oyuncak, temizlik malzemeleri gibi eşyalarınızı ortadan kaldıran bu düzenleyici ürünler ile dağınıklığı yok etmeniz mümkün. Özellikle çocuk odalarında bebek alt değişim zamanlarında kullanılan bez, pudra, pişik kremi, havlu, ıslak mendil gibi eşyaların bir arada bulunmasını sağlayan plastik organizer kutular, ebeveynlerin işlerini kolaylaştırır. Oyuncakların ve çocuk kitaplarının düzenli şekilde durmasını sağlar. Üst üste veya yan yana kullanarak dekoratif bir görünüm kazandırabilirsiniz. Renkli detayları ile eğlenceli bir tasarımı olan plastik organizer kutular, hafif yapısı ile kolaylıkla taşınabilir. Ev ve işyerinde düzenli bir ortam oluşturmak için ofis dolabı, rafları ve organizerleri kullanabilirsiniz. Hafif nemli bir bez yardımıyla temizleyebileceğiniz bu eşyalar sayesinde yaşadığınız alanın daha ferah olmasını sağlamanız mümkün. Ceviz, meşe, kafkas gibi doğal ahşap malzemeden üretilen raflarla dekorasyon stilinizi yansıtabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin erişilebilir fiyat ayrıcalığı ile sunduğu ofis dolabı modellerini inceleyebilir ve yaşadığınız ortamın ölçülerine en uygun olan modeli hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Demonte olarak elinize ulaşan bu mobilyaları kısa sürede kullanıma hazır hale getirebilmeniz mümkün.

Siz de yaşam alanlarınızın dekorasyonuna, günlük rutininize ve ortamın ölçüsüne en uygun olan kitaplık ve raf modellerini ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıkları ile tercih edebilirsiniz.