Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ofis Elektroniği

Ofis ürünleri çalışma ortamınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm materyalleri ve cihazları içeriyor. ÇiçekSepeti ofis elektroniği ve temel ofis malzemeleri ile siz de iş ortamınızı çalışmaya uygun hale getirebilirsiniz. Ayrıca gerekli güvenlik ve sağlık önlemlerinizi almanızı sağlayacak ürünler de mevcut. Yani ÇiçekSepeti sizi her yönü ile düşünüyor ve tüm bu ofis ürünlerini çeşitleri ile sizlere sunuyor.

Temel Ofis İhtiyacı Ürünler

Her ofisin olmazsa olmazı temel ihtiyaç ürünleri vardır. Bunlar; renkli ve renksiz kağıtlar, renkli ve renksiz fiyat etiketleri, fiyat etiketi makineleri, kağıt kesme makineleri, el terminali ve çeşitli kırtasiye malzemeleri. ÇiçekSepeti'nde bu ürünler de toptan şekilde 100, 200 ve 1000 adet içeren paketler şeklinde bulunuyor. Siz de iş yerinizde çokça ihtiyaç duyduğunuz bu ürünlere bir tıkla kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca klasik kırtasiye malzemelerinin yanı sıra laminasyon filmi gibi özel malzemeler de mevcut. Laminasyon Makinesi ile önemli evraklarınızı kaplayarak hasar görmelerini engelleyebilirsiniz. Bir diğer işlevsel makine, kollu giyotinler. Kollu giyotinler ile farklı boyutlarda kağıtları (A3, A4, B4 gibi) ihtiyacınıza uygun kesebilirsiniz.

Ofis Elektroniği Ürünleri

Ofis elektroniği ürünleri, işinizi kolaylaştıracak özellikleri ile vazgeçilmez çalışma gereçleri haline geliyor. Örneğin eski tip teraziler ile ölçüm yapmak çok daha zorken, yeni tip elektronik teraziler ile ölçüm yapmak çok kolay. Ayrıca ölçüm değerine göre otomatik fiyat hesaplayan elektronik terazi türleri de mevcut. Hassas terazilerle ise çok küçük boyutlarda ölçüm yapmak mümkün. Hatta cebe sığacak boyutlarda, istediğiniz yere kolayca taşıyabileceğiniz hassas cep terazileri de bulunuyor.

En çok kullanılan ofis elektroniği ürünleri arasında dokunmatik LCD ekranlar ve barkod okuyucular yer alıyor. Pek çok işlem bu cihazlar ile kablolu veya kablosuz olarak gerçekleştirilebiliyor. Ofis içi ve ofis dışı iletişim de önemli konulardan biri. Bunun için ÇiçekSepeti bünyesinde masa üstü veya duvara asılan analog telefon çeşitleri de bulunuyor.

Çalışma Ortamında Güvenlik Önlemleri

Her iş grubunda çeşitli riskler bulunuyor, bu yüzden gerekli güvenlik önlemlerini almak önemli. Ofis ortamında da gün içinde pek çok önemli evrak kullanılıyor ve bazılarının işi bitiyor. Bu evrakları çöp kutusuna atarak bilgi hırsızlığına fırsat vermemek gerekiyor. Hesap özetleri, faturalar, makbuzlar, dekontlar, kontratlar, sözleşmeler ve daha pek çok önemli bilgiler yer alan evraklar bulunuyor. Bu evrakları şerit kesim evrak imha makineleri ile yok ederek, içiniz rahat bir şekilde işlerinize devam edebilirsiniz. Bazı imha makinesi modellerinde CD, DVD ve kredi kartı girişi bölümü de bulunuyor. Böylece sadece kağıtları değil, işinizin bittiği ve kullanmayacağınız CD ve kartları da imha edebilirsiniz. İş yerinizde bir diğer güvenlik önlemi de para kontrol makineleri. Bu makineler ile sahte paraları tespit ederek, dolandırılma ihtimalinden korunabilirsiniz. Para sayma makineleri ile de kağıt ve madeni paraları rahatlıkla sayma imkanı bulabilirsiniz.

Ofis Ortamında Sağlığınıza Dikkat Edin

Her ortamda olduğu gibi çalışma ortamınızda da en önemli konulardan biri sağlık. Bu yüzden ÇiçekSepeti, hijyenik ve sağlıklı koşullarda çalışmak için işinizi kolaylaştıracak, antimikrobiyal özel üretim anahtarlığı sizlere sunuyor. Bu anahtarlık sadece iş yerinizin kilidini açmayı değil, sahip olduğu başlıklar ile el değmeden bir çok işinizi halletmeyi sağlıyor. Anahtarlığın tasarımında basma ucu, tornavida ucu, çekme kolu, kapı kolu, çekmece kolu, kablo sıyırıcı ve şişe açacağı kısımları bulunuyor. Böylece anahtarlığın arka kısmı ile post cihazı ve yazar kasa gibi pek çok cihazın tuşlarına dokunabilirsiniz. Gün içinde sizin ve çalışma arkadaşlarınızın çokça temas etmek durumunda kaldığı yerlere bu anahtarlık sayesinde dokunmayarak sağlığınızı koruyabilirsiniz.