İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ofis Gereçleri

İşlevsel, kullanışlı ve şık ofis gereçleri ile stilinizi dışa vurmak ve farkınızı ortaya koymak istemez misiniz? Dekoratif yapısı ile öne çıkan ofis ürünleri bir yandan kullanım ihtiyaçlarınızı karşılarken diğer yandan çalışma alanınıza estetik, dikkat çekici ve farklı bir hava katıyor. Bulunduğunuz ortamda hem kullanışlı hem de tarzınızı yansıtan gereçlere yer vermeniz motivasyonunuzu da artırıyor. Ofis gereçleri denildiğinde akla yüzlerce ürün geldiği bir gerçek. Yalnızca dekorasyon amaçlı olanlar, kullanışlılığı ile öne çıkan yalın tasarımlı ürünler, fonksiyonel ofis malzemeleri, tekil ürünler, özel setler, multi-fonksiyonel tasarımlar, pratik ve ergonomik araçlar, temel ofis gereçleri de dahil uzun bir liste sizleri bekliyor. Çocuk, genç ve yetişkinlerin ilgisini çeken özel tasarımlı gereçlerle hem kendinizi hem de sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.

Özel Ofis Setleri

Bütünlüklü bir yapı sergileyen şık, işlevsel dizaynları ev ya da iş yeriniz için düşünebilir, kendinize ait hobi alanınıza konumlandırabilir, kendiniz için ya da sevdiklerinize hediye olarak satın alabilirsiniz. Kişiye özel isimli ofis araç ve gereçleri en fazla rağbet görenler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Kalem, defter, bardak, masa üstü isimlik gibi ürünler tekil olarak da satışa sunuluyor. Bu ürünlerin ana materyalleri, renkleri, baskı stilleri, özel işlemeli yazıların fontları birbirinden farklı olabiliyor. Üzerine istediğiniz kişinin ismini, soyadını, unvanını yazdırabileceğiniz isimli defter ve kalem setleri, termos mug setleri, kitap kaşesi, ahşap kutulu setler ile farkındalık yaratabilirsiniz. Ofis arkadaşına yılbaşı hediyesi ya da doğrudan ofise gönderilecek hediyeler arayışındaysanız bu bu ürünleri inceleyebilirsiniz. Orijinal kutusunda gönderilecek, kişiselleştirilmiş, şık ve kaliteli bir ofis ürünü hediye etmenin ayrıcalığını hem kendinize hem de sevdiklerinize yaşatabilirsiniz.

Ofis Gereçlerinizi Masa Üstünüzde Sergileyin

Ofis gereçleriniz hem kullanışlı olsun hem de dekoratif bir obje görevi görsün istiyorsanız tercihinizi yeni nesil dekoratif ürünlerden yana kullanmak isteyebilirsiniz. Masaüstü isimlikler ilk akla gelenlerden oluyor. Ahşap, deri, cam detaylı, kabartmalı, altın yaldız ya da kristal görünümlü, dolma kalemli, saatli de dahil birçok modeli bulunuyor. Bunların yanı sıra kalemli defterler, evrak raflı stilistik setler, baskılı defterler, lüks masa üstü düzenleyiciler, özel kutulu dolma kalemleri, deri veya ahşap sümen setleri, masa üstü çerçeveli şövaleler, özel dizayn baskılı ajandalar, versatil tükenmez kalemler, çoklu fotoğraf çerçeveleri ve daha nicesi sizleri farklı renk, boyut, tasarım seçenekleri ile ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor. Ahşap sandık, saat, maket, LED ışıklı nesneler, masa bayrağı gibi yalnızca dekorasyon amaçlı masa üstü objeleri de ÇiçekSepeti'nde!

Temel Ofis Gereçleri

Çalışma rutinleriniz için gerekli temel ofis araç ve gereçlerini de unutmamak gerekiyor. Marker setleri, fotokopi kağıtları, yazı tahtaları, telefon stantlı kalemlikler, çoklu yazıcı mürekkepleri, kağıt tutamaçlı dosyalar, boyama kitapları, kitap mührü çeşitleri, not kağıtları, minimal ajandalar ve daha pek çok ürün gündelik çalışma gereksinimlerinizi karşılama amacına hizmet ediyor. Çalışma masanızın büyüklüğüne, genel dekorasyona, zevkinize ya da beklentilerinize uyan ofis malzemelerinin siparişini hemen verebilir, beklemeye aldığınız ürünleri masanızda sergilemenin, keyifle kullanmanın ya da sevdiğiniz birine hediye etmenin tadını çıkarabilirsiniz. ÇiçekSepeti ahşap kutulu tükenmez kalemlerden USB’li defter-kalem setlerine, masa lambalarından masa üstü organizerlerine değin pek çok ürünü uygun fiyat avantajı ile sizler ulaştırıyor. Birbirinden farklı niteliklere ve işlevlere sahip olan ofis ürünlerinin yanı sıra, sevgililer günü hediye setleri, doğum günü hediyelikleri ve nicesi de sizlerin beğenisine sunuluyor. Bunlar arasından ilginizi çekenleri sepete ekleyebilir, güvenli alışveriş olanakları ile hemen satın alabilirsiniz.