İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ofis Malzemeleri

Geçirilen zaman açısından bakıldığında ikinci evinize dönüşen ofisler, gerek kişisel gerekse iş ile ilgili çok sayıda ürünün kullanıldığı alanlardır. Masaüstü çözümleri, organizer ekipmanlar, isimlikler ve dosyalar gibi onlarca ürün, hem iş yerleri hem de evlerdeki ofislerde düzenli çalışma alanları oluşturur. Ne zaman ihtiyaç duyacağınızdan emin olamayacağınız kırtasiye ürünlerinden aksesuarlara kadar tüm ofis ürünlerini ÇiçekSepeti aracılığıyla kolayca satın alabilirsiniz.

Ofisinizde Daha Etkili Çalışma Alanları Oluşturun

Ofis alanı içindeki tüm ürünler, sık veya nadiren kullanılsalar bile bir şekilde ihtiyaçlar listesinde kendisine yer bulur. Sık kullanılan dosyalar, baskı işlemlerinin vazgeçilmez parçaları kartuş ve mürekkepler ile nadiren kullanılan ecza dolapları listeye yazılan ürünler arasındadır. İşlerinizi planlamanız konusunda kolaylık sağlayan, çalışma alanlarınızı düzenleyen ürün çeşitleri çalışma alanlarındaki yoğunluğun giderilmesinde yardımınıza koşar. Yoğunluğun paylaşılmasında baş aktörlerden olan organizer ürünler; masaüstü, çekmece ve dolapları düzenleyerek aradığınız ürüne ulaşmanızı sağlar.

ÇiçekSepeti'nin satışa sunduğu ürün modelleri, çalışma alanınız ile birlikte genel ofis alanlarında renkli ve eğlenceli düzenlemeler yapmanıza imkan tanır. Cam ofislere yapıştırılan bilgilendirici sticker ve yönlendirme tabelası ile iş yerinize resmiyet katan farklı ebatlara sahip bayraklarla şirket içi düzenlemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Sizi Yansıtan Ofisler

Çalıştığınız alan ister odanızdaki masa ister iş yerindeki ofisiniz olsun, daima size ait izler taşır. Düzene önem veren kişiler, evrak raflarını masalarından, mantar panoları duvarlarından eksik etmezken; estetiğe önem veren çalışanlar ise dekoratif 3D objeler kullanır. Hem sizin hem de şirketinizin kimliğine katkı yapan ofis malzemeleri, işlevsel özellikleri sayesinde çalışanlara geniş kullanım alanları yaratır. Tekerli ofis içi çöp kovaları, bilgilendirme bayrakları ve ayaklı yazı tahtaları, ortak kullanılan başlıca ürünlerdir. Farklı zevklere ve ihtiyaçlara cevap veren ürün serileri, çok sayıda seçenekle ÇiçekSepeti ofis malzemeleri koleksiyonunda yerini alır.

Kimi zaman boş bir zarf ya da temiz bir A4 kağıdı gibi pratik çözümler sunan malzemeler, ÇiçekSepeti'nin binlerle ifade edilen ürün seçenekleri arasında yer alır. Metal, ahşap ve cam gibi farklı materyal kullanılarak hazırlanan seriler, size ve sevdiklerinize güzel hediye alternatifleri sunar. Sunulan aksesuar ve ekipmanlarla çalıştığınız yerler, tam da istediğiniz görüntüye kavuşur. İşe yeni başlayan, iş değişikliği yapan arkadaşlarınız için alacağınız masa düzenleyiciler, dekoratif lambalar ve isimlikler, arkadaşlarınızın iş hayatlarına sempatik bir başlangıç yapmalarını sağlar. 

Her Türlü Koşula Hazırlıklı Olun

ÇiçekSepeti, ofislerde günlük olarak kullanılan fotokopi kağıdı, sümen ve ajanda gibi ürünlerin yanı sıra az kullanılan ama önem taşıyan ürünlerin de satışını gerçekleştirir. Değerli dosyaların taşınmasında kullanılan rulo karton kutu, arşivleme işleminde kullanılan personel dosyası ve hatalı işlemleri gidermek için kullanılan şerit siliciler önemli malzemeler arasında yer alır. Ofis ortamında ne zaman ihtiyaç duyulacağı belli olmayan tüm bu ürünleri, tek seferde sipariş ederek yedeklemek her zaman kendinizi rahat hissetmenize destek olur. 

Tıpkı evlerinizde olduğu gibi ofisler de daima kişisel gereksinimlere ihtiyaç duyar. Kişisel alan bakımı ve hijyene önem veren çalışanlar tarafından kullanılan el dezenfektanı, rahat ve konforlu çalışmanızı sağlayan sırt ve oturma minderi ile masa altı ayaklık, kişisel gereksinimler arasında sayılabilir. Sadece size ait olan sağlık ve temizlik nedeniyle kişisel kullanıma uygun olan bu ürünlerin tümüne ÇiçekSepeti aracılığıyla sahip olabilirsiniz. En küçüğünden en büyüğüne kadar ofis ve iş yeriniz için aradığınız tüm malzeme seçenekleri bir tık kadar uzağınızda. 

Kendinize ve sevdiklerinize akılda kalıcı ve değer katan ofis ekipmanlarını satın almak için tek yapmanız gereken ÇiçekSepeti ofis/kırtasiye kategorisini incelemek.