Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ofis Masaları

Geniş ve fonksiyonel çalışma yüzeylerine sahip iyi tasarlanmış bir ofis masası mı arıyorsunuz? Ofis masaları, konumu ne olursa olsun her çalışma alanının olmazsa olmaz eşyalarından biri. Ev veya iş yeri ofisiniz için çeşitli masa ve setleri sunan ÇiçekSepeti, aradığınız ürüne ücretsiz teslimat ve uygun fiyat seçenekleriyle sahip olmanızı sağlıyor. Siz de hemen şimdi ihtiyacınız olan ofis masasını keşfederek çalışma alanınızı çok daha keyifli ve işlevsel hale getirebilirsiniz. 

Her Alan İçin Ofis Masaları

Ofis masaları, hızlı ve verimli çalışabilmeniz için bilgisayarınız, notlarınız ve diğer dosyalarınız için yeterli alana sahip olmanızı sağlıyor. Masanızı kullanma şeklinizi büyük ölçüde değiştirebilecek farklı tasarımlar arasından uzmanlık alanınıza ve ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nde yer alan ofis masası seçenekleri, çalışırken ekstra bölümlere ihtiyaç duyan profesyoneller için özel çekmece ve yükselti bölümlerinden oluşuyor. Yöneticiler için özel olarak geliştirilen tasarımlar, geniş koltuklar için tasarlanan yükseklik ayarlarıyla öne çıkıyor. Dizüstü veya masaüstü bilgisayar için yeterli alan elde edebildiğiniz ve klavyenizi yerleştirebilmenize imkân tanıyan özel sürgülü tasarımları da eviniz veya iş yeriniz için tercih edebilirsiniz. Ofis masası seçerken göz önünde bulundurmanız gereken başlıca kriterlerin başında, kullanacağınız alan geliyor. Eviniz için seçtiğiniz modelle ofisteki geniş odanızda kullanacağınız modelin boyutları ve işlevleri tamamen farklılaşabiliyor. ÇiçekSepeti, dar alanlara sığan kompakt tasarımların yanı sıra geniş alanlar için üretilen büyük ofis masası alternatiflerine de yer veriyor. 

Farklı Alanlar İçin Ofis Masası Ölçüleri

Çalışmayı düşündüğünüz alanın boyutu ve mimari yapısı, ofis masası tercihlerini büyük ölçüde yönlendiriyor. Yatak odanızda veya evinizin salonunda küçük bir köşede yer vermeyi düşündüğünüz mini modeller, genellikle dizüstü bilgisayar ve birkaç dosyayı sığdırabilecek boyutta sunuluyor. Mini masalar çok küçük boyutlarda olduğundan daha büyük muadillerine göre bir odaya sığdırmak ve etrafına yön vermek çok daha rahat. Mini ofis masalarını küçük apartmanlar, evler veya yatak odaları için tercih edebilirsiniz. Büyük ofis masaları ise geniş alanlar için mükemmel birer seçenek. İş veya okul için ihtiyacınız olan tüm eşyaları rahatlıkla sığdırabilmeniz için geliştirilen bu modeller, genellikle L şeklinde tasarımlara sahip. Dosyalarınız, notlarınız, kitaplarınız ve bilgisayarınız için gerekli alanı sağlayan büyük boy ofis masaları, daha üretken olmanıza ve aynı anda birden çok işinizi halledebilmenize imkân tanıyor. Siz de hemen şimdi alanınıza uygun ofis masası seçeneklerini ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla keşfedebilirsiniz.

Farklı Malzemeleri Keşfedin

Çalışma masanız için doğru boyutu seçtikten sonra, masanızın malzemesini de düşünmelisiniz. Ahşaptan metale ve cama kadar çeşitli malzemelerde sunulan her bir masanın kendi işlevsel ve estetik faydaları bulunuyor. Ahşaptan yapılmış çalışma masaları, dayanıklı olması bakımından en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Metal masalar ise minimalist, endüstriyel ve modern tarzıyla dikkat çekiyor.  En zarif masa malzemelerinden biri olan cam seçeneklerle, ofisinizin ışıkta parlamasını sağlayarak daha ferah bir ortam elde edebilirsiniz. Profesyonelliği temsil eden ve alanınıza şık bir hava katan ofis masası arıyorsanız, ÇiçekSepeti her bütçeye uygun alternatifler sunuyor. Bu sofistike masalar hem işlevsel hem de dikkat çekici yönleriyle profesyonellere değer katıyor. Ofis masanızda; bilgisayar, yazıcı veya tarayıcı gibi diğer gerekli ofis ekipmanlarını kolayca barındırabilirsiniz. Verimli bir çalışma alanı oluşturmak için bu çalışma yüzeylerinden herhangi birini kitaplık, dosya dolabı veya diğer iş aksesuarları gibi bir depolama alanıyla eşleştirebilirsiniz. Hemen şimdi birbirinden şık ve kaliteli ofis masalarını ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla satın alabilirsiniz.