İPTAL
Öğretmenler Günü Teslimat

öğretmenler günü teslimat

2021 Öğretmenler Günü Teslimat

Öğretmenlerimize ve öğretmen yakınlarımıza emekleri için teşekkür edilen, yılın en özel günlerinden biri olan Öğretmenler Günü, bu sene 24 Kasım 2021 - Çarşamba gününe denk geliyor.

  • Hem hafta içine hem de hafta sonuna denk gelen bütün özel günler için ÇiçekSepeti’nden aynı gün teslimatlı çiçek siparişi verebilirsiniz.
  • Aynı gün teslim edilme seçeneği ile satışa sunulan sunulan hediye ve Bonnyfood çeşitleri içerisinden göndermek istediğiniz ürünler yine sizin belirlediğiniz tarih ve saat aralığı içerisinde teslim edilir.

Çiçek Sepeti Öğretmenler Günü’nde Çalışıyor mu?

Öğretmenleri ve öğretmen olma yolunda ilerleyen sevdiklerinizi gülümsetecek sürprizler hazırlamak istediğiniz zamanlar için binlerce alternatif sunan ÇiçekSepeti, 24 Kasım Çarşamba Günü kesintisiz hizmet vererek sizlerin yanında.

24 Kasım Çarşamba Öğretmenler Günü’nde Kargo Teslimatı Yapılıyor Mu?

ÇiçekSepeti’nden satın alabileceğiniz birçok üründe aynı gün teslimat seçeneği yer almaktadır.

  • Özel kuryeler tarafından gönderilen tüm ürünlerin teslimatı, ÇiçekSepeti ile anlaşmalı kurye servisleri aracılığıyla gerçekleştirilir.
  • Kargo ile gönderimi sağlanan ürünler içerisinden seçmiş olduğunuz siparişlerinizde ise teslimat için tarih seçme opsiyonu yerine tahmini kargo teslim tarihi yer almaktadır. Bu ürünler ile hazırlanan siparişinizin, satıcının gönderim sağladığı kargo firmasının çalışma saatleri aralığı içerisinde teslim edilmesi beklenmektedir.
  • Yılın her günü, hafta sonu veya hafta içi fark etmeksizin aynı gün teslimat imkanı ile gönderimi sağlanan ürünler içerisinden dilediklerinizi seçerek öğretmen yakınlarınıza gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu ürünleri dilerseniz aynı gün dilerseniz de ileri bir tarihte teslim edilecek şekilde sipariş verebilir, teslimat gününü kendiniz belirleyebilirsiniz.

Diğer Sıkça Sorulan Sorular:

Çiçek Sepeti Çalışma Saatleri

Kıbrıs'a Çiçek Gönderimi Var Mı?

Çiçek Sepeti Kaç Günde Teslimat Yapıyor?

Özel Günlerde Teslimat:

Çiçek Sepeti Anneler Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Babalar Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Kadınlar Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Bayramda Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Sevgililer Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Yılbaşı Teslimat Yapıyor Mu?

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.