İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Oje Kurutucular

Muhteşem ve bakımlı tırnaklara sahip olmak, kişisel bakım uygulamalarının başında gelir. Ojeyi sürüp çeşitli objelerle tırnaklarınızı süsledikten sonra kurumasını beklemek zaman alıcı ve riskli bir süreç olabilir. Manikürünüzü evde kendiniz yapıyor ancak tırnaklarınızın kurumasını beklemekten hoşlanmıyorsanız, bu süreci ortadan kaldıran UV jel kurutucu, kalıcı oje kurutucu, likit oje kurutucu, oje kurutucu sprey ve hava üfleyen pratik oje kurutucular gibi çeşitli oje kurutuculardan faydalanabilirsiniz. Bu kurutucular size zaman tasarrufunun yanı sıra birçok fayda sağlar. Tırnaklarınızdaki oje henüz kurumadan herhangi bir yere çarpıp bozabilir, uzun uğraşlar sonucu elde ettiğiniz mükemmel görüntüyü kaybedebilirsiniz. Bu gibi kazaların önüne geçen oje kurutucuları, kullandığınız ojelerin türüne göre seçebilir, manikürden sonra tırnaklarınıza uyguladığınız ojeyi ve süslemeleri, ÇiçekSepeti’nde bulunan çeşitli oje kurutucular ile koruyabilirsiniz.

Oje Tipine Göre Kurutucu Seçimi

Manikür ve pedikür zaman alan ve uğraş gerektiren kişisel bakım rutinleri içinde yer alır. Bu bakımın son adımı olan oje ve cila gibi ekstra süsleme işlemleri ise ellerinizin daha güzel ve bakımlı görünmesine katkı sağlayabilir. Severek kullanılan bu ojeler, standart olanları ve kuruması için özel cihaz gerekenler olarak ikiye ayrılır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey kullandığınız ya da denemek istediğiniz ojeye göre doğru kurutucuyu bulabilmeniz.

Sıradan ojeler için hava üfleyen oje kurutucu, oje kurutucu cila ve oje kurutucu sprey çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Jel ojeler için ise havayla kurutmadan daha fazlasını gerektirdiğinden, UV lambalı LED oje kurutucu makineleri tercih etmeniz önerilir. Bu lambalar ile tırnaklarınızı tamamen kurutmak daha az zaman alır ve ister profesyonel bir tırnak sanatçısı olun ister sadece tırnaklarınızı boyamanın keyfini çıkarın, evinizde salon kalitesinde sonuçlar verir.

Oje Kurutucusu Kullanmanın Faydaları

Hangi oje kurutucusunu seçerseniz seçin, her biri hem zaman harcamanızı engeller hem de uygun fiyata en iyi görünümü elde etmenize yardımcı olur. Ayrıca oje kurutucu seçeneklerinden sprey oje kurutucu ve cila oje kurutucu çeşitlerinin besleyici özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.

  • Hızlı Kuruma Süresi: Tırnaklarınızı kurutmak için beklemek 30 dakika kadar sürebilir. Bir oje kurutucusu ile tüm tırnaklarınızı saniyeler içerisinde kurutabilirsiniz.
  • Çok Katmanlı Uygulamalar için Daha İyi Sonuç: Oje kurutma makineleri, birden fazla kat oje uyguladığınız zaman her katmanın daha hızlı kuruması ve işiniz bittiğinde profesyonel bir sonuç almanız için oldukça faydalıdır.
  • Profesyoneller İçin Verimli: Bir kuaför salonu veya profesyonel tırnak sanatçısıysanız, oje kurutma makinesi size zaman kazandırır ve gün içinde birden fazla müşteriyle ilgilenmenize olanak tanır. Aynı zamanda hızlı ve kaliteli hizmet vermenize yardımcı olur.
  • Kalıcı Ojeleri Kurutma: Jel ve akrilik oje türleri için UV oje kurutuculardan faydalanmanız gerekir. Bu ojeler, uygulandıktan sonra uzun zaman geçsede kolay yıpranmaz. Bu sayede uzun süre kullanabilirsiniz.
  • Bozulmadan Kuruma: Ojelerinizin kuruma süresi uzun olacağı için kazalar meydana gelebilir ve emekleriniz boşa gidebilir. Kurutucular sayesinde ojeniz hızlı bir şekilde bozulmadan kurur ve işlemleri tekrarlamak zorunda kalmazsınız.
  • Bütçe Tasarrufu: Özellikle jel ve akrilik oje türleri için profesyonel hizmet almak oldukça masraflı olabilir. UV oje kurutucu cihaz sayesinde kendiniz yapabilir ve tasarruf edebilirsiniz. Standart ojeler ise bulaşmadan kuruyacağından mevcut ojenizi daha fazla kullanmanızı sağlar.

Tüm Pratik Oje Kurutucu Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde

Oje kurutucular, oje süren herkesin yararlanabileceği ve güvenle kullanabileceği ürünlerdir. Uygulaması oldukça kolay olduğu için tek başınıza, istediğiniz her yerde pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Hava üfleyen oje kurutucu ya da LED lambalı oje kurutucu cihazların yanı sıra tırnaklarınıza ekstra bakım yapan sprey oje kurutucu ve oje kurutucu cila dahil en iyi oje kurutucu ürünleri ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Siz de bu oje kurutuculardan yararlanıp mükemmel görünen tırnaklara sahip olmak isterseniz, ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.