Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Okey Çiçeksepeti’nde!

Okey, Türkiye’de cinsel sağlıkla ilgili bilinç düzeyini artırmak misyonu ile 1991 yılında kuruldu. Ardından 1992'de, televizyonlarda ilk kez toplumu bilinçlendirmek amacıyla reklamlarına başladı. Bu sayede, ülkemizde prezervatif kategorisine dair reklam yayınlayan ilk marka oldu.

Cinsel sağlık, güvenli cinsel hayat, cinsel haz ve performans ürünlerinde güvenilirliğini kanıtlamış Okey ürünleri, online alışveriş kolaylığıyla ciceksepeti.com ve Çiçeksepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Sağlığınızı ve Zevkinizi Düşünen Okey Ürünleri

Prezervatif, hem etkin bir doğum kontrol yöntemi, hem de cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı koruyan, yan etkisiz bir üründür. İşte bu nedenle, güvenli bir cinsellik için, istenilen zamanda istenildiği kadar çocuk sahibi olmayı planlayabilmek için bireylere prezervatif kullanımı tavsiye edilir. Okey, kurulduğu ilk günden beri herkesin cinsel sağlık konusunda bilinçlenmesi için öncü bir marka olarak Türkiye’nin en güvenilir ve kaliteli prezervatif markalarından biridir. Cinsel sağlık konusunda kafanızdaki soru işaretlerini silecek, güvenli bir cinsel hayat yaşamanızı ve cinsel hazzınızı artıracak kampanyalı Okey ürünlerini Çiçeksepeti aracılığıyla birkaç tıkla kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesiyle öne çıkarak her ihtiyaca uygun çözümler sunan Okey ürünleri, fiyatlarıyla da birçok insana hitap etmektedir. Kalıcılık ve kalite değerlendirmesi ile öne çıkmakta olan güvenilir marka, birçok farklı seçeneği bulunan prezervatif, kayganlaştırıcı ve geciktirici spreyler konusunda başarılı ürünler sunmaktadır. 4 farklı boyut seçeneğine sahip olan bu prezervatifler ekstra kayganlaştırıcılı, ısıtıcı etkili, geciktirici etkili, kabartmalı etkili, geciktirici etkili, orgazmax jelli, sıkı yapılı, non-latex, ultra kabartmalı, rezervuar uçlu ve kayganlaştırıcılı gibi farklı özellikleri bulunan ürünleriyle Okey, kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunuyor.

Zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun, cinsel birlikteliklerinize koruma ve renk katmanızı sağlayacak Okey ürünleri, Çiçeksepeti özel kampanyalarla mobil uygulama ve web sitesinde sizleri bekliyor!