Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Okuma Ürünleri

Mekanik mühendisi olan bir grup genç girişimci tarafından 1986 yılında Taiwan’da kurulan Okuma; oltacılık konusunda 30 yılı aşkın süredir büyük bir tecrübe ve birikime sahip. Okuma markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Balıkçılık malzemesi satan dünyanın en büyük üç markasından biri olan Okuma; ilk olarak olta kamışı ve olta makinesi üretse de, günümüzde birçok yenilikçi ürünüyle hem profesyonel hem de amatör anlamda bu işi yapan tüm balıkçıların gözde markası haline geldi. Okuma ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Okuma ile Kaliteli Balıkçılık

Olta kamışı çeşitlerinden olan fly kamış, surf kamış, spin kamış gibi malzemeleri üreten Okuma, aynı zamanda spin makine ve surf makine gibi daha gelişmiş teknolojileri de üretmeye devam ediyor. Kaliteli malzemelere sahip ürünleriyle Okuma; hem tatlı hem de tuzlu su balıkçılığına uygun üretim yapıyor. Şimdi indirimli Okuma ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Okuma marka ürünleri avantajlı kampanyalarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve uygun fiyatlı Okuma ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Aktif olarak balıkçılık yapan kişilerin ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştiren Okuma, gerek tasarım gerekse fonksiyonellik anlamında her zaman en iyisini üretmeye çalışıyor. Ürün çeşitliliğiyle Okuma markası, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Okuma balıkçılık malzemelerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.