İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Olimp ÇiçekSepeti'nde!

1990 yılında kurulan ve takviye gıda ürünleri geliştiren Olimp markası, Avrupa’nın en eski sporcu besinleri markaları arasında yer alıyor. Olimp markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Gelişmiş bileşenleri ve eşsiz formülleri ile spor ve takviye edici gıdalar üreten Olimp markası, daha zinde olmanızı sağlayarak daha sağlıklı ve iyi bir yaşama kavuşmanızı sağlıyor. Takviye edici gıda kategorisinde ilk sıralarda tercih edilen protein tozlarını da üreten Olimp markası; protein tozlarını yaş, cinsiyet, fiziksel aktivite ve beslenme şekline göre gruplandırıyor. Siz de uygun fiyatlı Olimp ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Sağlıklı Olimp Ürünleri

Aktivitelerinizi destekleyen Olimp marka ürünler ile spor deneyiminizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Son yıllarda özellikle whey protein ürünleri ile büyük beğeni toplayan Olimp markası, kullandığı CFM teknolojisi ile yüksek miktarda saf protein elde ediyor. Ürünlerinde kullandığı bu saf protein ile sağlıklı bir takviye edici gıda seçeneği sunuyor. İndirimli Olimp ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Olimp marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Olimp ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Daha sağlıklı bir spor ve beslenme deneyimi sunan Olimp markası; toz, kapsül, tablet, shot gibi farklı formları ile sizi bekliyor. Siz de Olimp ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Olimp ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.