İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Omnisoft ÇiçekSepeti’nde!

Omnisoft, temizlik kimyasalları sektöründe uzun süreden beri edinmiş olduğu engin tecrübe ve bilgisiyle Omni Grup A.Ş’nin hijyenik kağıt ürünleri markası olarak hayata geçirilmiştir. Sektörde konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla günümüz teknolojisini yakından takip ederek, sektördeki saygın ve belirgin yerini almıştır.

Temizlik ve hijyen ürünleriyle Omnisoft, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!

Omnisoft Ürünleri ile Hijyen Parmağınızın Ucunda

İster mutfak ruloları, ister hijyenik kağıt ürünleri olsun Omnisoft, evde ve ofislerde kullanılan kağıt hijyenik ürünleri sunmaktadır. Tuvalet kağıdı ve el havlusu gibi kağıt ürünleri için kullanılan yüksek performans özelliklerine sahip, özel tasarlanmış çok katmanlı ürünleriyle rahat bir kullanım sunuyor.

İşletmeler, restoran ve kafeler, iş yerleri, hastane ve sağlık kurumları ile birlikte AVM ve plaza gibi mekanlar hijyenik ürünleri uygun fiyatlı olması açısından toplu alıyor. Siz de eviniz ya da iş yeriniz için alışverişinizi toplu ve online alışverişe özel indirimlerle satın alabilirsiniz. ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com üzerinden Omnisoft ürünlerini inceleyebilirsiniz.

İşletmenizde ve evlerinizde kullanabileceğiniz kağıt ürünleri arasında istediğiniz seçenekleri kolayca bulabilirsiniz. Pandemi koşullarına uygun yaşam alanları yaratmak istiyorsanız banyo, tuvalet, mutfak ve diğer ortak yaşam alanlarında her zaman hijyeni sağlayacak ve insanların sağlığını korumaya yardımcı olacak Omnisoft hijyen ürünlerini hemen satın almak için ÇiçekSepeti’ni ziyaret etmeyi unutmayın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.